СкрипяСердцем• вчера в 10:28

С чего начать минимальный уход?

Хочу нормальную кожу, но не готова к 10 баночкам утром и вечером.
Птицекрыл• вчера в 10:28
умывайтесь по утрам и вечерам
Послушная• вчера в 10:28
а яка у вас шкіра? проблеми?
вре_Динка• вчера в 10:31
вмивання+тонер+зволоження для початку. спф при УФ-індексі від 3
далі за потребами шкіри активи
Контрольница• вчера в 10:34
Какой тип кожи? Макияжем пользуетесь?
Однозначно• вчера в 10:38
Як зробити догляд без баночок?
Королева краси• вчера в 10:53
с качественного очищения утром и вечером
это база. кожа может сама восстанавливать барьер, накапливать жир, а очищаться не может

1) качественными подходящими вам средствами, мягкими, не агрессивными, без скрипа
2) достаточно тщательное, не нанес и сполоснул
умывалка + тоник

второй это дневной крем с спф

это минимум
Королева краси• вчера в 10:55
другой вопрос что у всех кожа разная и есть у вас реально какая-то проблемная, то вам возможно нужно все 20 баночек и консультации с дерматологами и как вариант системные ретиноиды
Margaret Rose• вчера в 10:57
Очищувальний гель зранку і ввечері - для якісного очищення
Сироватка (можна з вітаміном С (сяйво) чи гіалуроновою кислотою (зволоження) - ці точно не зашкодять)
Крем (можна відразу з СПФ, можна ще окремо СПФ, але його використовуйте якщо УФ-індекс 3+)

Тонік, зі слів знайомих дерматологів, не така вже й потрібна річ - шкіра сама відновлює свій PH. Лосьйони, молочко і різні інші штуки - теж більше маркетинг.

Щось сильніше - порадившись з фахівцем
вре_Динка• вчера в 11:21
Ответ дляMargaret Rose

Щось сильніше - порадившись з фахівцем
вирівнює але не моментально, тому без тоніка норм лише з засобами на яких написано що вони не змінюють РН шкіри.
ну і тонери це часто доп.активи, бо є зі зволоженням, є з кислотами, є заспокоюючі. як допоміжний засіб, а не як самостійний, звісно
Червона ікорка• вчера в 11:23
Мій догляд:
Вмиваю обличчя з гелем
Наношу тонік
Наношу сироватку
Після - наношу крем

Якщо без купи баночок... Можна залишити підходящий вам крем
ДА да да• вчера в 12:02
следите за витаминами в организме\макро-микроэлементами и гормонами - кожа ’изнутри’ будет светиться без всяких кремов
Margaret Rose• вчера в 13:17
Ответ дляДА да да
Так, ’хімічний’ догляд має бути підкріплений ’природнім’ - сон, багато білків і жирів, вода, відсутність шкідливих звичок, мінімум пустих калорій, без потреби не ходити під жарким сонцем