Деловитая• 15 декабря 2025
Яка нижня полка потяг 0630 флагманський Харків-Перемишль
Нічого вдягти• 15 декабря 2025
Користуючись нагодою, може вже хто їздив, цей потяг приходить вчасно в Перемишль ? Взяла квиточки тепер думаю, на який потяг далі брати, чи встигну по часу.
Злива інформації• 15 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
в жовтні запізнився на 3 години
Нічого вдягти• 15 декабря 2025
Ответ дляЗлива інформації
в жовтні запізнився на 3 години
Ого, нічого собі. Зараз ніби анонсували під нього в 17-51 потяг на Європу далі, тому я й здивувалася, бо в такому випадку він має приходити вчасно.
Злива інформації• 15 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
в коментах УЗ писали, що вони далекі від того, як приходять потяги, і як випускають людей з вагонів, і ніяк не достатньо 30 хвилин, і навіть 2 годин на пересадку.