Чемна панночка• 15 декабря 2025
Бібліотека домашня в кого є?
Дивлюсь на бібліотеку чоловіка (біля 5000 книг) і думаю,навіщо це все?
Не дозволяє поки а ні продати, а ні викинути.
В кого є велика бібліотека домашня, що плануєте з нею робити?
Болтушка Му• 15 декабря 2025
Заложить від того що в його бібліотеці, якщо півшафи займають томи Леніна та Сталіна як було у мого діда, то на макулатуру, якщо гідні книжки то це чудова колекція
Банан-барабан• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ні. Є багато зовсім нових
Ну вот то, что на фото - я бы уже не смогла читать. Для меня это пыльно и будет аллергия. Ну и я не понимаю зачем такое дома хранить.
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляБолтушка Му
Ні Леніна і Сталіна немає
Є Чехов, Достоєвський,Пушкін і ь.д.
І всі серіями від 30 книг
Є Чехов, Достоєвський,Пушкін і ь.д.
І всі серіями від 30 книг
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляБолтушка Му
5000 книг -це не шафа.
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляБанан-барабан
З цієї серії книги є ще запаковані
Намазюкана нішою• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я знаю,що таке хобі.
Але це не допомагає розширити простір.
Та й дихати книгами в 55м2 трохи важкувато.
Ось наприклад. Марина Цветаева
І так серіями
Але це не допомагає розширити простір.
Ось наприклад. Марина Цветаева
І так серіями
Колекціонер звичайний. Нічого дивного. Такі зібрання коштують немало. Непогана інвестиція.
Банан-барабан• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
З цієї серії книги є ще запаковані
С ума сойти ) это какая-то одержимость )
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Немає де зберігати.
Це раніше була непогана
Банан-барабан• 15 декабря 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
А кому это продавать? На олх?
Дрібка щастя• 15 декабря 2025
А зараз продовжує купувати?
Я люблю читати, але навіть мені цього не зрозуміти. Читаю чи електронну, чи в бібліотеці беру.
Автор має рацію, що багато чого неактуально і його вже ніхто не буде читати. Ну от я в себе ні Достоєвського, ні Цвєтаєву вже не заштовхаю. І мені пофігу, що то аж така світова класика, ну неактуально і нецікаво це зараз читати.
По темі, що робити не скажу.
Банан-барабан• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ні Леніна і Сталіна немає
Є Чехов, Достоєвський,Пушкін і ь.д.
І всі серіями від 30 книг
Є Чехов, Достоєвський,Пушкін і ь.д.
І всі серіями від 30 книг
Эти собрания, конечно, классные. Достоевский май лав, особенно.
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
А зараз продовжує купувати?
По темі, що робити не скажу.
Ні, зараз вже не купує
Дрібка щастя• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ні, зараз вже не купує
ну це вже добре).
Банан-барабан• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ні, зараз вже не купує
Так а он не против продавать? На олх может выставить.
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляБанан-барабан
Проти
Чемна панночка
• 15 декабря 2025
Ответ дляБанан-барабан
Тогда я вам сочувствую (
Я і сама собі співчуваю. Раніше це не заважало. Бо у нього був кабінет і окрема кімната бібліотека.
Будинок прийшлось продати.
Діти тепер живуть окремо,а книги з нами ВСі
Будинок прийшлось продати.
Намазюкана нішою• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Немає де зберігати.
Це раніше була непогана
Раз поміщається зараз, може зберігатися і надалі акуратно складене. Такі колекції не створюються з метою ’продати зараз на хлібчик’. Це довгострокове вкладення і не для олха, а для віоліті.
Светка-пипетка• 15 декабря 2025
Арендуйте йому міні кабінет в якомусь бізнес-центрі. Це якщо вдома дійсно геть нема місця.
Якщо ж можна знайти, то пошукайте. Книжкові шафи вузькі, 30-35 см. Пару стінок заставити такими шафами, і все влізе
Жерица ночи• 15 декабря 2025
Має значення які це книги.
Одна річ, якщо це ще книги батьків/дідусів/бабусь, які чоловік не читає і не наважується викинути. Інша річ, якщо це його власна бібліотека і кожну книгу він купив власноруч і прочитав.
З книгами, які я купляла і читала мені розлучатися важко, рука не підніметься викинути/віддати/продати, особливо якщо улюблені.
Мадам Тю-лю-лю• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Уявила. В мене немає лишніх речей. Я раціональна.
Діти , а там більше внуки не будуть читати. Бо вже зараз не читають
Ви примітивна.
Що у вас з чоловіком спільного, крім квартири? А діти його? Якщо його, може хоч дещицю інтелекту успадкують
Мадам Тю-лю-лю• 15 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я знаю,що таке хобі.
Але це не допомагає розширити простір.
Ось наприклад. Марина Цветаева
І так серіями
Але це не допомагає розширити простір.
Ось наприклад. Марина Цветаева
І так серіями
Ви вже баба з дорослими онуками. Навіщо вам простір? Ви ж знаєте перспективу кожного, 180×60×25
Мадам Тю-лю-лю• 15 декабря 2025
Ответ дляБанан-барабан
А по 100 трусов у женщин не одн3ржимость, а необходимость? По 300 флаконов духов? Обувь. Аксессуары. И это все точно уйдёт на мусорку, в отличии от книг
Мадам Тю-лю-лю• 15 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
А зараз продовжує купувати?
По темі, що робити не скажу.
Тому що ваші мізки забиті тік-током та швидкими відео. Більше невзмозі осягнути глибокі об´ємні твори.
СирОжино пирОжино• 15 декабря 2025
Много лет тому назад такая библиотека вызвала б у гостей восхищение и глубокое уважение к хозяевам. Это был признак интеллигенции, ума и эрудированности. Во все времена книги - это настоящее сокровище духа и человеческой мудрости! Перечитывайте книги вместе с мужем, обсуждайте, читайте внукам на ночь и просто при случае. Это так объединяет и вдохновляет! В тяжелые времена дает ответы на многие вопросы да и просто помогает остаться ЧЕЛОВЕКОМ. Я для себя открыла ’Щит и меч’ В.Кожевникова. Почитайте и найдете параллели с сегодняшней реальностю.
Банан-барабан• 15 декабря 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
все одержимость для меня. мне от одной мысли плохо о таком количестве вещей. а книги ж столько пыли вмещают, ко всему.