Розбещена цяточка• вчера в 12:12

Persona Education vs Kevin school. Чи взагалі інші курси?

Пора починати підготовку до НМТ. Навряд чи потягнемо репетиторів по всім 4 предметам. Розглядаю варіант курсів Persona i Kevin. Стелять м´яко. Але відштовхує повна оплата наперед. А ще в Кевіні викладачі всі молоді (студенти?)
Можливо ви задоволені іншими курсами? Поділіться, будь ласка, вашою думкою
Козачка• вчера в 12:28
Я думаю что нет особой разницы какие курсы.
Если нет мотивации то ничего не поможет
БезВзяток• вчера в 12:33
питання: у Вас 11-класник? якщо так, то в більшості шкіл вже підготовка розпочалася. тому не раджу ті, де вчиться моя дитина. в них набір був ще влітку і закрився у вересні десь, тоді ж і заняття почалися. а якщо 10-класник, то тоді ще ранувато. уточнюю, бо це принципово.
якщо знаєте, куди збирається вступати дитина, то варто подивитися на підготовчі курси в тих ВНЗ (напр., в Могілянці були минулого року точно) .
Леопардові панчохи• вчера в 12:35
Про Персону нічого не скажу. А у Кевін була на декількох вебінарах. Одна юна викладачка була більш ніж дивна: сама з собою говорю, сама сміюсь. Це стало стало вирішальним і я не купила їхні курси для дитини. Ціна немаленька, а дівчинка дивакувата. Несерйозно якось.
Купила українську в ЗНО Наталі, з математики репетитор. З 4 предметом ніяк не визначимось.
Та й часу у дитини відверто майже немає. Основні уроки + ці два додаткових. Коли ще 3 та 4 предмет готувати . З історією має бути все добре. А от за 4 предмет хвилююсь.
автор Розбещена цяточка • вчера в 15:21
Ответ дляБезВзяток
10 клас. А на яких курсах Ваша дитина навчається?
автор Розбещена цяточка • вчера в 15:26
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я теж була на вебінарі у Кевін. Тому і сумніви)) Хоча опційно в них більш насичено, ніж в Персоні (зошити, шпаргалки, конспекти, зрізи знань)
Говорю-балакаю• вчера в 21:45
Я не в темі. Але гарна памʼять, тут радили декілька разів якийсь ЗНО хаб
автор Розбещена цяточка • сегодня в 08:34
Ответ дляГоворю-балакаю
Теж читала. Дякую, що нагадали.