Мушля з Криму• вчера в 13:00
Были ли у кого ситуации, когда приходилось менять врача посреди лечения?
Как это пережить без ощущения, что все начинается с нуля?
Allein74999• вчера в 13:03
Если первый не помог, то лечение и не начиналось. Норм пережила, мне нужен был результат, а не сопли
Скоро_вчера• вчера в 13:03
Ответ дляНа привозе
Я психіатра поміняла, норм
а почему меняли? что не так?
Хочу на Балі• вчера в 13:04
Ну конечно. И репродуктолога и эндокринолога. Бездарей полно, нужно искать того, кто реально вам может помочь.
Скоро_вчера• вчера в 13:07
Ответ дляАпофиозная
Чому ні,тільки підібрати відповідного.
А як? По відгукам?
Коли вони дуже добрі, 5,0 зірок, то може бути не правда
На привозе• вчера в 13:08
Ответ дляСкоро_вчера
а почему меняли? что не так?
Взагалі він пішов у відпустку, а мені ліки не підійшли. (він попередив і сказав, якщо так буде - йдіть до любого). Там взагалі хоч кожен раз до іншого іди. Я пішла і лишилася дуже задоволена. Змінила ліки, дала направлення на безкоштовні, дала свій мобільний (це дуже виручило, бо треба було інші ліки прийняти, а я не знала чи можна їх поєднувати) і не чекала гроші за прийом, не натякала, як попередній лікар.
Скоро_вчера• вчера в 13:09
Ответ дляНа привозе
І Ви не віддячили?
Вона ж не мала давати телефон.
На привозе• вчера в 13:09
Ответ дляСкоро_вчера
І Ви не віддячили?
Вона ж не мала давати телефон.
Віддячила, але тема ж не про це.
Опля Картопля• вчера в 13:10
Ви в операційній на столі, хірург з анестезіологом пішли курити, а ви з наркозу вийшли і незашиті чи у вас грві, а терапевт не дає лікарняний.
Апофиозная• вчера в 13:11
Ответ дляСкоро_вчера
А як? По відгукам?
Та навряд,я особисто знала і при передекларуванні не було сумнівів у компетентності.Так склалося,що лікар звільнилася і треба було шукати іншого.
Сиджу тихенько• вчера в 13:12
Ко мне на роды не приехал врач, с которым договаривались и который вел беременность. Утром он знал (я была на дневном стационаре), что скорее всего вечером рожу. Когда позвонила ему, он сказал, что не сможет приехать (у кого-то день рождения или типа того). Вот я тогда пересрала, первые роды, на дежурстве никого не знаю. Короче увидела заведующую, подошла к ней и попросила ее принять роды
Опля Картопля• вчера в 13:13
Ответ дляСкоро_вчера
А як? По відгукам?
Знаєте, як я знайшла свого гінеколога? Не повірите, по фото
І моя інтуіція мене не підвела.
Скоро_вчера• вчера в 13:13
Ответ дляСиджу тихенько
Так а хто гроші отримав? Завідуюча?
А та, що вела вагітність, не отримала оплати? Чи як?
Сиджу тихенько• вчера в 13:16
Ответ дляСкоро_вчера
Так а хто гроші отримав? Завідуюча?
Платят по результату. Получила дежурная бригада во главе с заведующей. Этот «договорной» пришел утром спросить рассчиталась ли я с бригадой. Фу, 💩
Опля Картопля• вчера в 13:18
Ответ дляСиджу тихенько
Вам повезло, оскільки не кожний завідуючий практикуючий.
Скоро_вчера• вчера в 13:21
Ответ дляСиджу тихенько
Можно понять ’договорного’. Кому нужен такой друг, который во главу приоритетов ставит заработок бабла
Ms. Откровенность• вчера в 13:38
Ответ дляСкоро_вчера
а почему меняли? что не так?
Я вже 4 змінила, просто якщо схема лікування не підійшла, який сенс до того самого лікаря йти🤷♀️
Зараз приймаю 6 день 5 мг есциталопраму. До того були сертралін, пароксетин, надіюсь хоч третій антидепресант підійде🙏
Скоро_вчера• вчера в 13:41
Ответ дляMs. Откровенность
В Вашем случае нужно менять на другую группу антидепрессантов, не СІОЗС, а СІОЗСН