Масяня Я• 15 декабря 2025
А ви ведете хворих дітей в школу?
Забрала доньку зі школи
Каже дівчинка прийшла з температурою і рвала, мама всеодно відправила в школу.
Батьки її удочерили.
І ось моя починає рвати фонтаном
Писати в батьківську групу ?
Батьки її удочерили.
І ось моя починає рвати фонтаном
Писати в батьківську групу ?
Масяня Я
• 15 декабря 2025
Вчителька дзвонила,забрати хвору дитину, на що мама відповіла, я не буду її забирати
Крайня невістка• 15 декабря 2025
Звісно, тільки хворих і водимо
Ваша дитина живе у соціумі, від усіх вірусів не збережеться. Писання у чати/групи - такий дитячий садок, ефекту ноль.
Проработник• 15 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
В службу у справах дітей зверніться, родини з усиновленими дітьми знаходяться на їхньому контролі.
Крайня невістка• 15 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
Це ваша дитина чула, як вчителька дзвонила, і що їй відповіли у слухавку?
Масяня Я
• 15 декабря 2025
Ответ дляКрайня невістка
Звісно, тільки хворих і водимо
Ви праві
Спілий баклажан• 15 декабря 2025
Ответ дляКрайня невістка
І що всиновлена то вчителька і мама назагал написали. Що за хрєнь...
Карапулька• 15 декабря 2025
Я не вожу, но притрушенных полно и в школе и в детском саду. Никогда не понимала смысла отправить больного ребёнка в школу или сад, чтобы потом тебе звонили и просили забрать больного домой.
Яжбоматусяблін• 15 декабря 2025
Ответ дляКрайня невістка
Звісно, тільки хворих і водимо
Ну когда вас кто-нибудь заразит корью или краснухой, не нервничайте главное. Вы же в социуме.
Помидорина• 15 декабря 2025
Через отаких намаханих батьків мої майже не ходили в садок. Тільки підуть, пару днів і хворі.
Я не могла вийти на роботу.
Але багато працюють і їм нема виходу і срать воги хотіли. В школі вже можна лишить дитину вдома саму. Але як її лишиш ригаючу і з температурою.
Я не могла вийти на роботу.
Масяня Я
• 15 декабря 2025
Ответ дляКрайня невістка
Та я подзвонила вчительці,запитатися.
І сказала що моя вже хвора.
Ось це вона мені розповіла, дитину відправила в медпункт.мама не забрала дитину, так як на роботі.
І сказала що моя вже хвора.
Спілий баклажан• 15 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Вы работаете, вам больничные как дают?
Спілий баклажан• 15 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Прививайтесь
Яжбоматусяблін• 15 декабря 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Прививайтесь
Вы давно привились? Чушь не несите. Давно доказано и в инструкции написано - не защищает от болезни.
Карапулька• 15 декабря 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Вы работаете, вам больничные как дают?
Да, работаю, дают всегда, когда надо.
Спілий баклажан• 15 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Защищает
Спілий баклажан• 15 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Да, работаю, дают всегда, когда надо.
Многим не дают, поэтому они водят. Особенно когда смена и ты обязан выйти...
Пенек Возмездия• 15 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
То-то я смотрю сплошь как в средние века корь, краснуха и чума вокруг. Вакцины же не работают, оказывается.
Крайня невістка• 15 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Я і мої діти щеплені і від кіру, і від краснухи. Дякую , що турбуєтесь.
Люди з низьким інтелектом, зазвичай, погано розуміють сарказм та іронію ...
Ответ дляПомидорина
Я не могла вийти на роботу.
Так ребёнок заразен за пару дней до начала симптомов. Орз не лечится
Яжбоматусяблін• 15 декабря 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Сады каждый сезон закрыты на карантин то по кори то по ветрянке. Хотя в группе все привиты. Думайте. Если есть чем.
Масяня Я
• 15 декабря 2025
Ответ дляВидна міленіалка
З температурою моя дитина і не змогла би піти
Це не поший випадок і не тільки з цією дівчинкою.
Вчителька неодноразово писала.
Але як бачимо ведуть з температурою!
Вчителька неодноразово писала.
Але як бачимо ведуть з температурою!
Спілий баклажан• 15 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не прививают в Украине о ветрянки. Карантина по кори нет! Очень редкие случаи
Яжбоматусяблін• 15 декабря 2025
Ответ дляМerida
ОРЗ тут причем? Явно ж в школе кишечка какая-то