На циголках• 15 декабря в 21:06
Подарунок на 16 років
Скажіть ідеї подарунку на 16 років дівчинці
Особливо нічого не хоче
Хочеться щось незабутнє :))
Не машину-квартиру, правда
Особливо нічого не хоче
Хочеться щось незабутнє :))
Не машину-квартиру, правда
ФруктЕщеТот• 15 декабря в 21:07
Квитки на бажані концерти і футболки з мерчем груп улюблених. Це мій 16річний син обрав
Шиворот Навыворот• 15 декабря в 21:23
Украшение. Мы дарили дорогие часы. Лучшая подружка тоже попросила часы у родителей. Другая подружка браслет
Поліцейський патруль• 15 декабря в 21:25
Техника? Телефон, ноут, планшет, смарт часы. Или золото можно. Если нравится конечно. Подвеска, браслет и тп
На циголках
• 15 декабря в 21:29
Ответ дляА шо сталося?
Прикраси - сережки, підвіски
попередні прикраси невідомо де лежать
На циголках
• 15 декабря в 21:29
Ответ дляШиворот Навыворот
прикраси не дуже любить. боюсь, що будуть десь валятися
На циголках
• 15 декабря в 21:30
Ответ дляПоліцейський патруль
я пропонувала телефон оновити. сказала, що не треба. мабуть оновлю, але це її не вразить. Ну я і не оновлю до 17 =) так, 13 в кращому випадку
А шо сталося?• 15 декабря в 21:40
Ответ дляНа циголках
Подаруйте щось таке, що захоче носити не знімаючи. Моя, наприклад, ность підвіску з першою літерою свого імені, носить щодня, обожнює, хоча вцілому до прикрас байдужа, а цю обожнює. Або бачила у її подружок з роком народження чи знаком зодіаку. Щось таке, персональне.
На циголках
• 15 декабря в 21:41
Ответ дляА шо сталося?
ну чого вона буде хотіти носити літеру
в неї є кулончик з кристалом, як на мене то гарніший. є пандорівський браслет, який вона сама вибрала. не носиться
На циголках
• 15 декабря в 21:51
Ответ дляА шо сталося?
можливо щось тематичне. Але не впевнена, що знайду щось по темі
ПробілНеПрацює• 15 декабря в 22:05
Исходить из того что девочка любит
Моя чуть старше была, то Диснейленд и билеты на одного из любимых исполнителей зашли на ура.
На 16 покупали айфон - это было ее желание
Тра Ля Ля• 15 декабря в 22:21
Я за прикрасу. Звісно не з Пандори, а таку, що захочеться носити, з гарним камінчиком:) або гроші в конверті чи на окрему карточку з написом На подорож мрії. Мені пам´ятаю дарували кульчики з діамантами та гроші на сукню випускну.