Запароленое одеяло• 16 декабря в 13:48
Потрібен ветеринар, район Святошино
Доброго дня. Порадьте, будь ласка,ветеринара для котика. Бажано в районі метро Святошин. Потрібно узі і консультація з приводу гастроентерологічних проблем. Не можу знайти, усюди погані відгуки :( Таке враження, що ветеринари добре вміють вакцини ставити і стерилізувати, а усе інше ні. Без великої надії, бо в темах про "порадьте лікаря" зазвичай тиша, але все ж таки сподіваюсь на допомогу.
ШобВам_КакНам• 16 декабря в 13:53
«Талисман» - Станислав Романович. Очень приятный человек, хороший специалист. Цены тоже супер. Правда клиника менее современная, чем остальные, на мой субъективный взгляд. Но специалист он отличный
Запароленое одеяло
• 16 декабря в 13:54
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую за пораду..