Первоклашка Я• сегодня в 13:17
Пільга на комунальні послуги учасникам бойових дій
Прохання поділитися досвідом, хто оформлював пільгу на комунальні послуги. Де їх оформити, куди звернутися та які документи необхідно? Буду щиро вдячна за відповідь
лаМпочка• сегодня в 13:36
Пенсійний фонд.
Бажано йти особисто.
УБД має бути з собою (або фото) і платіжки обов´язково візьміть
Блін, моя заява вже місяць на розгляді ((
Бажано йти особисто.
Небоброїдка• сегодня в 13:44
Ми відправляли все поштою.
Дома заповнили заяву та декларацію і відправили листом.
Потім все з´явилось в кабінеті пенсійного.
миссДавеча• сегодня в 13:52
Так, потрібно особисто, чоловік у відпустці оформив, через сайт не приймали. Подавали в жовтні, тиждень тому отримали за жовтень-листопад
західний_діалект• 2 часа назад
Пенсійний, оформлювала он-лайн, бо чоловіка ніколи немає. Документів, яких їм не вистачить (у нас не бачили ІПН дитини), можна донести спеціалісту без черги і без чоловіка
Первоклашка Я
• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
Пенсійний фонд.
Бажано йти особисто.
Скажіть, якщо квартира в моїй власності, а УБД чоловіка, він тут прописаний теж. Я можу без нього звернутися?
Первоклашка Я
• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
Зрозуміла
Первоклашка Я
• 1 час назад
Ответ длямиссДавеча
Скажіть, а як тоді рахується комунальні зі знижкою приходять рахунки і чи перерахують рахунки допустимо за грудень, якщо подамо у грудні?
Небоброїдка• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
Приходять гроші на карту,
лаМпочка• 21 минуту назад
Ответ дляПервоклашка Я
Я знаю, що пільгу можна оформити на будь яке житло, навіть орендоване. Вони не просять документи на квартиру.
Я бачила, жінка приходила без чоловіка з УБД.
в мене просто інша ситуація
лаМпочка• 21 минуту назад
Ответ дляПервоклашка Я
Вам на карту прийде відшкодування