Корсет_на_шурупах• Изменено вчера в 19:06

Вплив мелатоніну

В мене при прийомі мелатоніну збився цикл-місячні настають раніше на 10 днів і це вже не перший раз,але я не пов´язувала то саме з ним,а зі стресом,але ось тільки зараз дізналася,що мелатонін може так діяти на жіночі гормони,а ще може змінювати рівень ттг,тому будьте обережні,не факт звичайно,що так і на вас вплине,а навпаки-покращить сон і загальний стан,але мені й при безсонні ніяк не допоміг
Я погнала• вчера в 19:10
Дякую вам,автор❤️
А ттг зменшує чи підвищує ?
автор Корсет_на_шурупах • вчера в 19:11
Ответ дляЯ погнала
Дякую вам,автор❤️
А ттг зменшує чи підвищує ?
В мене компенсований гіпертиреоз,тож трохи підвищує,але тут я думаю все індивідуально
Подмигашка• вчера в 19:11
У меня и мамы тревожность появилась ночная с ним - стали просыпаться часто и при пробуждении тревога. Пьём 3 дня, не знаю продолжать ли...
Я погнала• вчера в 19:14
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дякую
автор Корсет_на_шурупах • вчера в 19:16
Ответ дляПодмигашка
Є і такі негативні ефекти,це ж все таки гормон і його дію передбачити складно в кого нестабільний горм.фон,стреси і т.д,я б відмінила у вашому випадку і подивилася на зміни після,але я не лікар,тільки на особистому досвіді можу казати і після консультації з ендокринологом і гінекологом лише підтвердила свої ’теорії’
Ms. Искренность• вчера в 19:25
Там в інструкції написано що у кого проблеми із щитовидною то мелатонін не бажано приймати
Синиця у спідниці• вчера в 23:57
Как мне плохо от него было, сутки в коматозе каком-то.
автор Корсет_на_шурупах • сегодня в 01:50
Ответ дляСиниця у спідниці
Вже не вперше чую і читаю про різні негативні ефекти від нього,але нікого не відмовляю,бо багато й тих,кому допомагає теж