А я нівроку• вчера в 20:04

Де зараз шукають чоловіків?

Розлучилася у травні минулого року, поплакала, пережила.
Таке наче і не дуже хочеться стосунків, але є певний запит на турботу і спілкування («для здоровʼя» мені не ок).
А де зараз шукають мужчин? Не таке аби шо, а нормального хочеться (різних бачила, працюю в установі де дуууже багато осіб чоловічої статі, але тут точно нікого шукати не буду)
автор А я нівроку • вчера в 20:05
Спортзал відвідую, теж не дуже розглядаю таких претендентів (місто маленьке, вже всіх знаю як облуплених)
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 20:05
с чего вы взяли, что для них такой запрос актуален? они хотят такую, ’чтобы не выносила мозг’.
Леся Українка• вчера в 20:06
Сайт знакомств
автор А я нівроку • вчера в 20:06
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та я власне і не планувала, не найсексуальніша частина тіла
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 20:07
Ответ дляА я нівроку
я вам поясняю, что нет у них планов заботиться о вас
Arctic777• вчера в 20:08
Зачем мужику вас кружить, если не будете с ним для здоровья? Чтобы свои деньги тратил?
Чудовий каламбур• вчера в 20:09
Вони якось самі мене шукають
Arctic777• вчера в 20:09
Сейчас мужики копейки несут домой, и ради чего эти штаны?
Стетоскопуло• вчера в 20:09
Наверное, уже взрослая тетя, а хочет только внимания и поговорить😳
Леся Українка• вчера в 20:10
Скільки дурних коментарів від баб які нормального мужика в житті не бачили
Бавовна• вчера в 20:11
Завжди знаходила онлайн, та й зараз знайомі знаходять
Але ж розумієте, що люди всюди однакові. Нема місць, де вам подадуть відібраний під ваши запити самотній контингент))
Чудовий каламбур• вчера в 20:11
Ответ дляArctic777
Чиї мужики?))
Arctic777• вчера в 20:13
А причина развода?
Невгамовна Бу• вчера в 20:13
,покажи фигуру в купальнике,подумаю
Любовь Калистратовна• вчера в 20:15
Ответ дляArctic777
Да кто вам сказал , что она не будет ?
Она из тех кому нужно все, а не только секс , ну я так поняла.
Arctic777• вчера в 20:16
В больнице ищите, на кладбище
Любовь Калистратовна• вчера в 20:16
О автор у меня тоже проблемы как у вас :(
175см55кг19лет (она)• вчера в 20:16
Я в спортлайфе последние несколько раз знакомилась, точнее со мной знакомились
Любовь Калистратовна• вчера в 20:17
Ответ дляArctic777
В больнице ищите, на кладбище
Ну ладно на кладбище вдовцов, а в больнице чего ?
Arctic777• вчера в 20:17
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Болеют
Любовь Калистратовна• вчера в 20:18
Ответ дляArctic777
Болеют
Так кому нужны больные ?
Бесконечность-не предел• вчера в 20:18
Ответ дляА я нівроку
Вас тоже все знают как облупленую???
Знову Я• вчера в 20:18
І я,і більшість моїх подруг шукали собі чоловіків там,де вони проводять свій вільний час. Тобто шукали собі партнера по інтересам, а не тільки чоловіка.
Жена аллигатора• вчера в 20:21
Я в языковом приложении познакомилась. И на сз. Я за границей.
Без QR коду• вчера в 20:24
Нашла мужа в приложении Pure в прошлом году. Хотя этот сайт типа для секса. Но мне не только он попадался для серьезных отношений.
заварний look• вчера в 20:25
Ответ дляА я нівроку
В своєму містечку вже немає чого ловити.Розширюйте горизонти пошуку.Як радять кладовища та лікарні то все не те.
Тарабарщина• вчера в 20:29
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
У нищебродов- нет
Им бы себя прокормить
Я Вас не боюся• вчера в 20:29
Ответ дляА я нівроку
І ТЦК не пильнує?
Я Вас не боюся• вчера в 20:31
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так кому нужны больные ?
Ты ж не знаешь, что с тобой будет завтра....
Любовь Калистратовна• вчера в 20:32
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну это понятно :(