А я нівроку• 17 декабря в 20:04

Де зараз шукають чоловіків?

Розлучилася у травні минулого року, поплакала, пережила.
Таке наче і не дуже хочеться стосунків, але є певний запит на турботу і спілкування («для здоровʼя» мені не ок).
А де зараз шукають мужчин? Не таке аби шо, а нормального хочеться (різних бачила, працюю в установі де дуууже багато осіб чоловічої статі, але тут точно нікого шукати не буду)
Любовь Калистратовна• 17 декабря в 20:33
Ответ дляЗнову Я
І я,і більшість моїх подруг шукали собі чоловіків там,де вони проводять свій вільний час. Тобто шукали собі партнера по інтересам, а не тільки чоловіка.
Например ?
Мейк-ап форева• 17 декабря в 20:36
Приєднуйтеся до тцк, вони зловлять, ви відбивайте, і буде вам мужичок
Суцільна зрада• 17 декабря в 20:42
Ответ дляЗнову Я
Тобто? Дома при лампочці з аврори))
Зараз весь маршрут-робота, дім, транспорт...якесь таке..
Вільний час з дитиною підлітком.
Аль де Барановна• 17 декабря в 20:54
Ответ дляНевгамовна Бу
,покажи фигуру в купальнике,подумаю
Думай в одиночестве, ты никому не интересен, пора уже это осознать, понты засунь сее глубоко
автор А я нівроку • 17 декабря в 21:01
Ответ дляArctic777
А причина развода?
Я просто проти асинхронного оргазму
автор А я нівроку • 17 декабря в 21:04
Ответ дляБесконечность-не предел
Вас тоже все знают как облупленую???
Цілком імовірно, просто у людей думка про мене хибна, ніби я дуже вимоглива і трохи зверхня 😁
Ну і ще грає роль що всі знають і «поважають» мого колишнього чоловіка, тому більшість «претендентів» відсіється саме від думки що типу недобре це
автор А я нівроку • 17 декабря в 21:08
Ответ длязаварний look
В своєму містечку вже немає чого ловити.Розширюйте горизонти пошуку.Як радять кладовища та лікарні то все не те.
Ну я тільки живу у передмісті
МадамОхмури• 17 декабря в 21:14
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Например ?
скелелазіння.
Любовь Калистратовна• 17 декабря в 21:17
Ответ дляМадамОхмури
скелелазіння.
Ой нет, я диванный альпинист люблю только смотреть про Эверест и другие вершины..
И хобби у меня все сильно женские я поэтому и спросила.
МадамОхмури• 17 декабря в 21:19
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
універсальні хоббі ще бувають, типу фотографія.
але навіть на кулінарному форумі можна знайти свою долю))).
ось навіть і на совєтчиці жінки виходили заміж, поки особливо чорнороті баби не почали тут встановлювати свої порядки і командувати, кому тут бути, а кому ні.
МадамОхмури• 17 декабря в 21:27
Ответ дляСуцільна зрада
Тобто? Дома при лампочці з аврори))
Вільний час з дитиною підлітком.
ну то в тир підіть, з дитиною підлітком. не дуже вам і треба той чоловік, значить, якщо вдома тільки сидите).
ПробілНеПрацює• 17 декабря в 21:34
Кроме интернета негде
автор А я нівроку • вчера в 00:01
Ответ дляArctic777
Сейчас мужики копейки несут домой, и ради чего эти штаны?
Та мені він вдома і не потрібен, я доросла дівчинка, працюю, дітей малих не маю, обслуговувати чоловіка на побутовому рівні в планах не маю
Знову Я• вчера в 06:18
Ответ дляСуцільна зрада
Тобто? Дома при лампочці з аврори))
Вільний час з дитиною підлітком.
В кожного свої маршрути. У вас такий, у когось інший.
Знову Я• вчера в 06:21
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Например ?
Які у вас інтереси , чим цікавитесь, де буваєте? Там і шукайте собі чоловіка.
Любовь Калистратовна• вчера в 07:30
Ответ дляЗнову Я
Спасибо за совет, но к сожалению не рабочий совсем :(
Интерес основной - заработать денег, интересуюсь ( хобби - вязание ) нигде не бываю ..ну сейчас в больницу с ребенком пойду...
Любовь Калистратовна• вчера в 08:05
Ответ дляСуцільна зрада
Тобто? Дома при лампочці з аврори))
Вільний час з дитиною підлітком.
І я так, только я еще і на работу хожу редко, езжу точнее ни с кем не пересекаясь.
Как говорил Сатья прокопала траншею от дома до кормушки и только по ней и бегаю.
Любовь Калистратовна• вчера в 08:09
Ответ дляМейк-ап форева
Хороший план :)
Партизанка• вчера в 12:16
Ответ дляА я нівроку
А навіщо ви норм чоловіку?
автор А я нівроку • вчера в 15:09
Ответ дляПартизанка
А навіщо ви норм чоловіку?
Любіть, корміть і нікогда не оставлять одну😁