Дама_с_коготками• вчера в 20:31
Кто учился в школе при ссср?у вас вкусно готовили в столовой?
Я вспоминаю пюре с котлеткой,запеканку,тушеная капуста,молочный суп с вермишелью -все было более менее сьедобно ,ну еще начало 90х а потом говорят стали невкусно готовить а у вас какие наблюдения?
Незламна• вчера в 21:15
сссра? в 85 випуск,так що все помниться.
Готували паршивенько.але їли усі,так як просто тупо тоді не було чого іншого. Ковбаси в магазинах,щоб зробити бутерброди -на показ не було...,а так,як і м’яса батькам не було де купити- то ота полу-хлібна котлета з’їдалась на ура,бо білок ростучому організму таки був потрібний. Гарнір- каша,іноді пюрешка , все з подливою. Борщ на комбіжирі.( потім повара тягли додому відра з помиями -для свиней). Чай був непоганий,бо з сахаром і кусочок хліба з маслом.-то було смачно.
Раз в тиждень (день випічки) в столовці можна було купити зірочку за 25 коп.. чи листкове тістечко.
--
а ось що було в магазинах в ті часи.-
--
а ось що було в магазинах в ті часи.-
Светка-пипетка• вчера в 21:18
Из того, что помню: пюрешка с котлетой или саоделькой, тушёная капуста, гороховый суп, дрожжевые оладьи с искусственным медом, сырники. Чай или компот с булками. В принципе, норм было.
Не любовница• вчера в 21:19
Мне очень нравилось. Кроме четверга -рыбного дня. Мама была в трансе, что я восхищаюсь школьными котлетами…
Пустощі-веселощі• вчера в 21:20
Ой, рыгатиной кормили однообразной, еще и вечно холодное все было. Спасали только ’булочки политые’, запивались холоднем же чаем из майонезной банки. Сладкое казалось вкусным, хотя думаю просто с голодухи так казалось.
У нас был длинный стол и класс становился вдоль него, учитель как тамада во главе стола стояла и гавкала, что все видит, заставляла есть. Не съел - стоишь, пока не доешь. В итоге звонок прозвенит, она уходит, а мы бегом всё это йидло в огромезные помойные кастрюли сваливать.
осень харашо• вчера в 22:00
Я училась в 70х, кормили вкусно и полезно. И дешево, обед 26 коп, салат, суп, второе, сладкая булочка и компот. Многие после уроков обедали в школе, а потом шли на кружки или даже домой, если мама опасалась, как ребенок сам разогреет.
Звоночек• вчера в 22:12
Я 78 року народження, школа в смт, постраждалі від ЧАЕС, нас годували 3 рази в день (початкова школа), середня - двічі в день. Готували смачно, їли з задоволенням практично завжди.
Неваляшкина• вчера в 22:16
В нас дуже бідна столовка.
Манну кашу пам*ятаю з чорним хлібом і чай з вишневих гілочок.70 роки
Зайканалужайке• вчера в 22:22
Навчалась 83-93 р.р.
Столовка була жахлива. Вічна тушкована капуста, якісь гидкі котлети та тефтелі в слизькій підливі, супи з запахом грязної тряпки. Якось чергували в їдальні, підглянули в підсобку, а там повариха з відходів нарізані квашені огірки вибирає. З тих пір піццу не купувала в їдальні, бо там були подрібнені квашені огірки, підозрюю, саме ті, що з відходів вибирали.
Купувала в їдальні тільки ’косичку’, вона була їстівна.
Дідова баба• 1 час назад
Із смачного у нас були варені яйця з кабачковою ікрою і омлет. Все інше мало огидний вигляд і запах. Особливо тефтелі. До ригачки огидні були.
Голубая фишка• 1 час назад
Найчастіше все холодне, без овочів, нас пхали щоб їли.
Найсмачніша мені була сиска в тісті з буфету, гаряча, пахуча.
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляAllein74999
Из ненавистного - борщ, морковная запеканка, колбаса с салом, какао на воде. Из любимого - гороховый суп, идеальные оладьи с яблочным вареньем, ессно омлет, зеленые помидоры, коржики и кексы
Ого, це шкільне меню?
Яке місто та роки?
Allein74999• 49 минут назад
Ответ дляГолубая фишка
Ого, це шкільне меню?
Яке місто та роки?
Днепр, 1989. Продленка
Голубая фишка• 43 минуты назад
Ответ дляAllein74999
Днепр, 1989. Продленка
Заздрю. Я з Кременчука, в школу у 83тьому пішла, смачно їла хіба що в садочку.
Лікарні та школа були буеее