Мамзелькіна• 17 декабря 2025

Звідки взялося оце дурнувате-шукати підхід у школі?

Ну серьозно... сидить 25 дітей. Вчитель повинен їх кинути і шукати підхід до 26? А якщо в його родині всі матюкаються і плюються і він робить так як робить його мати і батько? А якщо в їх родині прийнято давати здачу? Кого перевиховувати - усю родину?
ДваДваВісім• 17 декабря 2025
Ответ дляЧарочка діда
Не. Просто он срать на всех хотел. Переводят из класса в класс с двойками. Оно само не учится и другим не даёт, развлекается. Триста раз переговорено, а оно продолжает и радуется безнаказанности
Не знаю, не встречала таких, наверное повезло.
Встречала тех кто обделен вниманием да, и хочет его получить хоть каким способом, но в этом и заключается подход заметить и удовлетворить потребность..
СкумбріяП8• 17 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Так і я з двома дітьми з цим стикнулася. Особливо ситуація прояснилася під час дистанційних, коли я своїми вухами чула,як вчитель ’спілкується’ з учнями просто ні за що, від першої секунди уроку, одне суцільне приниження
Да, только благодаря дистанционке можно увидеть, кто учит твоего ребенка. Потому учителя так боятся родителей, не пускают их в школы, чтоб не дай бог те не увидели/услышали непедагогичность и непрофпригодность учителей.
как тебе такое илон маск• 17 декабря 2025
Ответ дляДваДваВісім
Я дочку, пыталась, она мне сказала, что никого бить не собирается.....и я согласилась, что она права
В каком возрасте?
СкумбріяП8• 17 декабря 2025
Ответ дляМамзелькіна
Безправні діти? Точно?
Племіннику 13. Говорить є в них у класі таких штук пʼять безправних. Сидить жбурляє пожовоною бумагою у сусідів. Зауваження вчитель зробив. нульовий ефект. Всіх відсадив від нього він встав самовільно пішов сів куди захотів. Викликали завуча і класного керівника, прочитали йому натацію, викликали батьків. Прибігла матуся зі словами - шукайте підхід.
Я так розумію замість уроку.
Так а что школьные психологи делают? Штаны протирают? Это их работа. Наша раз в год дает тест детям, за что только зарплату получает.
ДваДваВісім• 17 декабря 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
В каком возрасте?
3 года
Підмітайло• 17 декабря 2025
Я учителя или преподавателя безошибочно и где угодно определяю по мерзкой, хамской, абьюзивной манере общения. В школах абсолютно случайные, профнепригодные недотраханные и нищие бабы. Злые и убогие.
Русланка з гілки• 17 декабря 2025
Це педагогіка-або дано, або не дано.
Чарочка діда• 17 декабря 2025
Ответ дляДваДваВісім
Как можно удовлетворить потребность в родительском внимании в школе? Усыновить педколлективом и по очереди обнимать и на ручки брать? Мы меняли школу, потому что в классе был такой недолюбленный. У мамы новый муж, новый ребёнок, а этот недолюбленный пырнул ножом одноклассника. Реакция мамы: ’вы все плохие, но в соседнюю школу мы не пойдём, ищите подход’. Что ему за это было? А нихиба. Ему ж 11 лет.
автор Мамзелькіна • 17 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Психологі мають право працювати тільки за згодою батьків. Інакше як у вас
Чарочка діда• 17 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Ребёнок два года учился в Канаде. Давайте расскажу, как там ищут подход. Сорвал урок или ударил кого-то первый раз -предупредили и поговорили. Второй -отстранили от уроков и должен с родителями пройти материал. Ещё повторяется ? На семейное.
Жинси на дитину• 17 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Коли ми стикнулися з загрозливим станом,я звернулася про допомогу, психолог з кдпсухою так злякалися, що просто почали ігнорувати мене і дитину. Зате штани протирати то так. Взагалі недієва ланка у школі ці так звані психологи. Спочатку кажуть звертайтеся по допомогу, а потім швидко зливаються, бо професійності і зацікавленості нуль. Зате до дітей і батьків вимог вище даху, ще й жаліються що їм платять мало. А зо що? Якщо навчання переважно перекладено на плечі батьків
Жинси на дитину• 17 декабря 2025
Ответ дляМамзелькіна
Як мені сказали, тільки тоді, коли дитина сама звернеться про допомогу. Повідомлення з мого боку про загрозливий стан, просто проігнорили, бо плювати їм. В соціальній службі, замість того, аби допомогти, ’психолог’ повівся непрофесійно, даючи оцінки фінансовим можливостям батьків і замість допомоги ще більше стикнув Обами і спровокували ще більшу агресію і загрозливий стан
Жинси на дитину• 17 декабря 2025
Ответ дляЧарочка діда
А в Канаді вчителі теж принижують дітей, говорять що вони турі, що вони нуль, нічого не вартують і т.п ? Вони дають матеріал на самоопрацюванея, замість того, аби пояснити його на уроці?
Svitlo_• 17 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А пам´ятаєте, коли ви/ми вчилися в школі, у одних вчителів діти гарно себе вели, а інші вчителі весь час нарікали на поведінку і успішність дітей? Чому так?
Проблема не в дітях, а у вчителю. Так було завжди.
Чарочка діда• 17 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
В Канаде нет необходимости унижать , там есть другие рычаги влияния. Например, ребёнка могут оставить на второй год без согласия родителей.Вмешательство социальных служб при систематических пропусках занятий или проблемах с поведением, а также юридические меры к родителям за неисполнение обязанности по обеспечению образования, включая штрафы.
Жинси на дитину• 17 декабря 2025
Ответ дляЧарочка діда
В сенсі, тобто за відсутності такої системи,як в Канаді, вчителю дозволено принижувати дітей? Ви оце серйозно?
Чарочка діда• 17 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
В какой строчке я написала ’вчителю дозволено принижувати дітей’
Жинси на дитину• 17 декабря 2025
Ответ дляЧарочка діда
’В Канаде нет необходимости унижать’, бо. Логічно,якщо бо нема, то? Що саме ви хотіли сказати притягнувши Канаду, до того, що в Україні непрофесійні вчителі,які вважають нормою будити і принижувати дітей, та ще й при цьому не вкладаючи в них ніякі знання?
Чарочка діда• 18 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
В Украине, как и в Канаде, учителя разные. Я не считаю, что учителя Украины считают нормой унижать. Это :
1. Отсутствие других рычагов влияния
2. Дети, на которых орут и прессуют дома (вы не обращали внимания , каким тоном у нас некоторые мамочки разговаривают с детьми?). Эти дети не понимают обычных слов
Жинси на дитину• 18 декабря 2025
Ответ дляЧарочка діда
1. Отсутствие других рычагов влияния
Це не дає жодних підстав вчителю принижувати дітей
Чарочка діда• 18 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Не даёт. И?
автор Мамзелькіна • 18 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Ви даже не уявляюте собі скільки матеріалу дають на самоопрацювання. У сина друзі навчаються в Європі і Канаді у 12 класах у дуже гарних школах. Домашка по математиці видається наперед на тему - 7 листів формата A4 c двох сторін. Можно не робити)) ніхто не зробить жодного зауваження просто в кінці року в документі напишуть -0 б в балах відповідающих за здатність навчатися і самомотивацію і з тими балами ніхто нікуди не вступить. А так будуть улибатьсь весь рік і говорити як гарно дитина ... співає, товарищує, відповідає на уроках, яка дружня...
Жинси на дитину• 18 декабря 2025
Ответ дляМамзелькіна
Домашка на закріплення поясненого матеріалу, чи домашка аби повністю самостійно розбиратися в нових темах
СкумбріяП8• 18 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
https://www.obozrevatel.com/ukr/rozsliduvannya/nic... - вот пример ’работы’ социальных служб (
Жинси на дитину• 18 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Побачивши цих ’спеціалістів’ на власні очі, вже нічому не дивуюся, там рівень базарних баб, з повною відсутністю освіти за фахом (не плутаємо з наявністю так званого диплому за сало).