Мамзелькіна• вчера в 20:36

Звідки взялося оце дурнувате-шукати підхід у школі?

Ну серьозно... сидить 25 дітей. Вчитель повинен їх кинути і шукати підхід до 26? А якщо в його родині всі матюкаються і плюються і він робить так як робить його мати і батько? А якщо в їх родині прийнято давати здачу? Кого перевиховувати - усю родину?
ДваДваВісім• вчера в 20:37
Нет только его, может достаточно сказать, что так себя не ведут, раз в семье не говорили...
Жинси на дитину• вчера в 20:37
А якщо самі вчителю принижують, ображають, своїм прикладом демонструють негідну поведінку?
Борець за гаманець• вчера в 20:38
Со скалы их сбрасывать да и всё
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 20:40
кроме уроков давайте им легкие к пониманию мотивационные наставления. дети будут благодарны в будущем и всегда будут вас вспоминать. но нужно, чтобы вы были исполнены уважения к этим несовершенным спиногрызам.
Я супер-пупер• вчера в 20:40
Ответ дляЖинси на дитину
Вірно. Ми власне дуже часто з таким стикались , з двома дітьми , у різних школах
Мрію про пончик• вчера в 20:40
Ответ дляДваДваВісім
Думаєте, допоможе?
Мerida• вчера в 20:40
Это вы им за педраду 25го мстите?
Мрію про пончик• вчера в 20:41
Ответ дляЖинси на дитину
Такі ще лишились?
Полуничка• вчера в 20:41
Ответ дляДваДваВісім
А он такой как та путинова дочка. Ну каанешнаа...
Жинси на дитину• вчера в 20:43
Ответ дляЯ супер-пупер
Так і я з двома дітьми з цим стикнулася. Особливо ситуація прояснилася під час дистанційних, коли я своїми вухами чула,як вчитель ’спілкується’ з учнями просто ні за що, від першої секунди уроку, одне суцільне приниження
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 20:42
большинство учителей пришли в свою профессию случайно. чаще всего это плохие люди, которые любят самоутверждаться за счет бесправного ребенка.
lilul990• вчера в 20:42
Максимально продуктивні уроки з індивідуальним підходом з особистого досвіду - при наповнюваності класу 15 чоловік.
ДваДваВісім• вчера в 20:43
Ответ дляПолуничка
какая путиновая дочка ?
Нет пусть сидит плюется, вы предлагаете промолчать ?
дамаБезСобачки• вчера в 20:43
Вчителі зараз теж не дуже. От наприклад, син в початковій школі був відмінником та старостою класу. Коли перейшов в середню школу, почалися проблеми. Англійська. Найняли репетитора. А вчитель за роботу ставить 6 балів, показуємо роботу репетитору, вона каже тут тверда 9. Тому що репетитора найняли, а вчитель сама хотіла з ним за гроші займатися. І по багатьох предметах так. В результаті бажання вчитися закінчилося в 7 класі, ледь дотягнули до 9, і пішов в училище. І там чомусь знов став відмінником та лідером групи. Бо відносилися майстри по людські. А шкільні- не те що підхід не шукали, а задавили
Полуничка• вчера в 20:45
Ответ дляДваДваВісім
какая путиновая дочка ?
Не видели то видео, словили ее в Париже на улице
Дівчина Гілмор• вчера в 20:45
А пам´ятаєте, коли ви/ми вчилися в школі, у одних вчителів діти гарно себе вели, а інші вчителі весь час нарікали на поведінку і успішність дітей? Чому так?
lilul990• вчера в 20:45
Автор. Проблема глибша. Бо в школу має бути дуже прискіпливий дотошний відбір кращих із кращих. З заключенням контракту на рік, три роки, 5. Шоб залучати кращих то мають бути високі зарплати і мотиваційні бонуси у вигляді різних льгот
Бабуся мороз• вчера в 20:45
Нужно работу работать, а не интриги плести и ждать когда родители в карман сунут
ДваДваВісім• вчера в 20:46
Ответ дляПолуничка
Не видела и смотреть не буду
автор Мамзелькіна • вчера в 20:48
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Безправні діти? Точно?
Племіннику 13. Говорить є в них у класі таких штук пʼять безправних. Сидить жбурляє пожовоною бумагою у сусідів. Зауваження вчитель зробив. нульовий ефект. Всіх відсадив від нього він встав самовільно пішов сів куди захотів. Викликали завуча і класного керівника, прочитали йому натацію, викликали батьків. Прибігла матуся зі словами - шукайте підхід.
Я так розумію замість уроку.
волосатое стекло• вчера в 20:52
У нас в школах, вообще, в школах постсоветского пространства, его точно не ищут
Я супер-пупер• вчера в 21:01
Ответ дляЖинси на дитину
Наші діти наче у одних і тих же вчителів вчились, бо дуже вас розумію і маємо такий самий досвід;(
Чарочка діда• вчера в 21:06
Ответ дляДваДваВісім
Бу-га-га. Так просто? Сказать и он прекратит?
ДваДваВісім• вчера в 21:07
Ответ дляЧарочка діда
Думаете он прям умственно отсталый ?
как тебе такое илон маск• вчера в 21:07
Якщо про здачу то 99% батьків цьому вчать своїх дітей
ДваДваВісім• вчера в 21:08
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я дочку, пыталась, она мне сказала, что никого бить не собирается.....и я согласилась, что она права
Чарочка діда• вчера в 21:09
Ответ дляДівчина Гілмор
Тех, у кого хорошо себя вели, боялись до опупения. И жвачки в волосах, и оценок налепят...
автор Мамзелькіна • вчера в 21:10
Ответ дляДваДваВісім
Думаете он прям умственно отсталый ?
Чого один? ну 50 таких точно на школу знайдеться на будь-який смак. І вся школа їх повинна перевиховувати разом з їх батьками напевно.
Коли вже всі зрозуміють шо виховання у сенсі школи це розвиток навичок.
Якщо у родині не заклали розвивати нема чого.
Чарочка діда• вчера в 21:12
Ответ дляДваДваВісім
Думаете он прям умственно отсталый ?
Не. Просто он срать на всех хотел. Переводят из класса в класс с двойками. Оно само не учится и другим не даёт, развлекается. Триста раз переговорено, а оно продолжает и радуется безнаказанности
автор Мамзелькіна • вчера в 21:13
Ответ дляЧарочка діда
Це точно, у мене класна керівничка була завучем, так вся школа ссалась, бо від неї залежав атестат. А вона заходила на інші уроки і кричала на вчетилів, що в неї ідеальна тиша. Даже ми розуміли шо вона під дурочку косить.