Доброго дня дівчата Підскажіть будь ласка клініку по реабілітації слуху в Києві. Чи магазин слухових аппаратів де можуть справді підібрати і зробити детальний аналіз.
Дякую
Ищу Аленя• вчера в 23:06
Беттертон, у них можно заказать и врачи подбирают. Они в целом на лор вопросах специализируется. Но уакие у них цены на аппараты, не знаю
Барабан для дорослих• вчера в 23:10
Це моя знайома. В мене самої влади слуху. Планую в них замовляти індивідуального виготовлення.