Сметчица• сегодня в 10:04
Чи є сенс купляти прикраси з
Смагадами, аметистами, топазами , діамантами і т.д Маю на увазі середньостатистичної прикраси.?Думаю, що просто як прикраса є сенс, як інвестиція в майбутнє- дурня.
Що думаєте ви?
Колдунья-вещунья• сегодня в 10:07
Те, що можна вважати інвестицією-нам не по кишені. Це природні камені високої якості за великі гроші. Просто купуйте те, що подобається і носіть-життя одне
Милота• сегодня в 10:08
Я купляю те, що мені подобається, і те що я хочу носити просто зараз. Донькам також купляю за їхнім смаком: старша полюбляє мінімалізм або каміння, середня щоб таке все інстаграмне, молодша взагалі не носить прикраси ( можливо поки що)
Телефон Рубика• сегодня в 10:09
Якщо вам подобаються такі прикраси і ви будете носити - чом би й ні)
є гарні сучасні моделі
як інвестиція - ні. Для цього краще золоті злитки (вони є різні по вазі)
є гарні сучасні моделі
Сметчица
• сегодня в 10:15
Ответ дляКолдунья-вещунья
Мудра відповідь, згодна
Наполеон Бонапарт• сегодня в 10:17
Я ношу украшения с топазом и бриллиантами и не рассматриваю украшение как инвестицию
Сметчица
• сегодня в 10:18
Ответ дляКолдунья-вещунья
Маю на увазі, просто здати в ломбард таку прикрасу на важкий час, золото візьмуть, а камінь викинуть
Колдунья-вещунья• сегодня в 10:24
Ответ дляСметчица
Там за те золото копійки дають. Краще вже в евро інвестувати-більше толку.
Так, камінці викинуть, якщо на них нема міжнародного сертифікату. Можливо є ювеліри, які куплять каміння із сертифікатом, але потрібно проводити повторну експертизу, ніхто на себе не візьме відповідальність за каміння невідомого походження. Можна спробувати прожити на торгових площадках типу олх, так хоча б половину вартості можна повернути, але це все довго і заморочливо
Святатабожа• сегодня в 10:21
Ответ дляКолдунья-вещунья
Евросоюз не вечен. Это искусственное образование.
Колдунья-вещунья• сегодня в 10:25
Ответ дляСвятатабожа
Тобто ваша відповідь-все таки в золото?
Кров з молоком• сегодня в 10:32
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тобто ваша відповідь-все таки в золото?
Скорее да,в золото.
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Майже 90% ювелірки не є інвестицією. Виключення тільки вироби з історією, від прославлених дизайнерів. Аметисти і топази взагалі неможливо віднести к інвестиціям, це недорогі камінці. Хоча теж є виключення, але камінь повинен мати ознаки і характеристики інвестиційного. Це може бути величезний розмір або цікаве поєднення з іншими елементами таблиці Мєндєлєєва. Не те що використовують в звичайній ювелірці.
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Зі смарагдами взагалі треба бути обережними.цей камінь майже завжди з тріщинами, які лічать заливкою склом, олією, а то і роблять триплекси. І ніде цього не вказують. А камінь перестає носити характеристики натурального. Читала колись історію коли була куплена обручка зі смарагдом за 20000$, а камінь був лікований і не мав тієї ціни. Переплата за ту каблучку була навіть не в 10 разів. Тому навіть висока ціна не гарантує якість каменю.
Сметчица
• 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Дякую. Короче, зробила висновок, купляю і не парюсь.
Томатико• 2 часа назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це точно. Бачила міні сережки, десь близько 2 г золота в обох, з якимось каменем і вони коштували м´яко кажучи не дешево, якийсь старий камінь, не діаманти, але усі золоті прикраси з таким каменем не дешеві. В чому сенс тоді такий виріб продавати, якщо ти його купуєш носити.
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Ответ дляСметчица
Це правильне рішення. Ще додам, що зараз на олх повно прикрас з камнями радянських часів і продають їх недешево. Акцент на якість і натуральність камінців. Але мало хто знає, що свого часу совок досяг високого рівня в створенні штучних корундів-сапфірів, рубінів, александритів. І це вони продавалися в ювелірних магазинах тих часів.
Томатико• 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
У вас є можливість переглянути його під збільшуючою лупою і світлом.
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Ответ дляТоматико
Навіть сперечатися не буду. Але для мене смарагди закрита тема. Якщо мені захочеться чистого натурального камня зеленого кольору я оберу цаворит, однозначно. Вони є у смарагдовому кольорі.
Сметчица
• 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
О, це я знаю, читала, колись, коли цікавилася покупкою виробу з рубінів.
Бабуся мороз• 37 минут назад
Нет. Лучше без брюликов. Так как если заходите сдать в ломбард, вам будут считать только граммовку самого золота, а брюлик отдадут, он никому не нужен