Мне без сахара• вчера в 14:02

Камера

Можливо хтось купував камеру відеонагляду. Порадьте, будь ласка, потрібна камера біля моїх дверей в парадному. щоб працювала без світла від вай фай.
Анонім Завгосп• вчера в 14:19
В мене стоїть izviz . Вона від світла, сорян.
andrey_spec• вчера в 14:27
Камера з акумулятором - це недешеве задоволення, можуть зламати чи вкрасти. Якщо ж уважно прочитати ваш пост, то можу сказати, що живлення по вай-фай не передається, практичних технологій безпровідної передачі електроенергії на відстань ще не вигадали, вам у сусідню гілку, де питають про фантастичний фільм про космос.
автор Мне без сахара • вчера в 14:33
Ответ дляandrey_spec
я прошу ПОРАДИ - яку купити камеру. я в цьому не розуміюся, тому і питаю тут. Але з кожним моїм питанням вдосконалююся, що тут сидять тільки для того, щоб обіс...ти та ті, кому дуже скучно та ходять по різним гілкам.
Ласковая_львица• вчера в 15:15
Ответ дляМне без сахара
Гугл зачем? Или пропал?
andrey_spec• вчера в 15:32
Ответ дляМне без сахара
Порада така. Купити недорогу вай-фай камеру, їх тьма, з живленням 5в, і провести до неї якесь живлення, але не напряму, а через пауербанк чи спеціальний ДБЖ для роутера. Однак, оскільки вай-фай без електрики у вас є, інакше про камеру не питали б, то тягніть живлення з того самого джерела, на якому у вас роутер.