Крошечка-хаврошечка• 18 декабря в 21:45

Таргани SOS

Сьогодні знайшла в квартирі таргана 😱
Був наче прикумарений.
У мене паніка. Сусіди ніхто не признається, що у них є.
Підкажіть, кудою вони лізуть, що робити? Чи є якась отрута? Але вдома домашні тварини.
Ангел-предохранитель• 18 декабря в 21:47
Через витяжку
Мудрецыха мира• 18 декабря в 21:50
Адвіон. Так, дорого, але зникнуть 100000%
Лорка-хлорка• 18 декабря в 21:51
Поставте пастки по кутках десь, щоб тварини не могли дістати. У мене був зальотний, ставила пастки, але більше не приходили, тільки моль зловилася в пастку.
ТебеОноНадось• 18 декабря в 21:50
Якщо прикумарений то сусіди травлять, від них втік
Кинг-Конгша• 18 декабря в 21:51
Они могут с ближайшего магазина или другого дома попадать. Они очень хорошо летают и бегают
автор Крошечка-хаврошечка • 18 декабря в 21:52
Ответ дляЛорка-хлорка
Що за пастка? Як називається?
автор Крошечка-хаврошечка • 18 декабря в 21:53
Ответ дляМудрецыха мира
Дякую.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря в 21:53
Ответ дляМудрецыха мира
+++
Лорка-хлорка• 18 декабря в 21:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Що за пастка? Як називається?
Там де всякі трути для тарганів така коробка картонна з липкою смужкою і смачною таблеткою продається. Це для зальотних, а якщо багато, то не спрацює.
Сладко-соленая• 18 декабря в 22:00
https://prom.ua/p2390929237-nabor-shpritsa-gel.htm... я покупала вот это мне помогло
ХуАнита• 18 декабря в 22:00
Лізуть зазвичай через витяжку, по стояку (труби).
Ось цей засіб - топ.
Надавіть горошинами у всіх місцях, де потенційно вони можуть залазити, але щоб без доступу домашнім тваринам.
Вічний двигун• 18 декабря в 22:03
Ответ дляМудрецыха мира
Поддерживаю. Только хотела написать. Если есть животные - берите «ловушку» а не шприц. У нас перед войной развелись. Сосед сдавал квартиру и видимо новые жильцы их завезли. Ну слушайте, до сир пор нет ттт. Средство супер эффективное. Берите, не пожалеете
Анонім Перший• 18 декабря в 22:28
Ответ дляМудрецыха мира
Приедается он им. Через некоторое время, они умнеют, и просто его обходят. Ну, или он не действует.
Анонім Перший• 18 декабря в 22:29
Ответ дляХуАнита
Ось цей засіб - топ.
Это немного лучше Адвтона, но, гляжу начинается та же история.
Мудрецыха мира• 18 декабря в 22:31
Ответ дляАнонім Перший
Не знаю. У мене вже багато років не було після адвіону, тьфу-тьфу. Я не знаю звідки вони зʼявились, в нас і в помині їх не було нікого, а тут раптово- і дорослі, і дітки. Я взагалі не знала що робити, купила цей шприц, розклала, спочатку вони були як пʼяні, а потім зникли і вже багато років я їх не бачу.
Анонім Перший• 18 декабря в 22:36
Ответ дляМудрецыха мира
Не знаю, что и сказать. Изначально падали результативно так. Потом, начали замечать их пробегающих мимо препарата. Правда ,это все в общежитии...