Дуже дуже вумна• Изменено вчера в 13:27

Порадьте маркери для дитини

Порадьте, будь ласка, які можна маркери для скетчингу подарувати дитині на 10 років. У мене є SANTI sketch, але мені не подобаються тим, що в них немає лінеру. В моїй з однієї сторони пензлик, а щ другої – широкий маркер. Підкажіть гарні фірми, щоб були з лінером, або якщо дуже класні, то можна і без. І ще, бачу, що окрім акварельних, з´явилися акрилові маркери. Також, проводить, чи варто дитині купувати акрилові, чи все таки краще акварельні. Якщо акварельні, то водні чи спиртові?
вентиляторная• вчера в 13:36
Есть в наборе акварельные маркеры и линеры от фабер кастл. Кои, очень хорошие, но недешевые. Акриловые маркеры, не для скетчинга, а для росписи различных поверхностей. Акварельные маркеры бывают только водные. Спиртовые это другой вид совершенно, они размываются специальной жидкостью.
автор Дуже дуже вумна • вчера в 13:38
Ответ длявентиляторная
Дякую, подивлюся