успокойте_Меня• вчера в 16:58
Підкажіть Лего з мотором
Сину 11, фагат лего, і хоче більше різних механізмів мати. Підкажіть, які бувають набори з моторами і тп
Гидроусилитель руля• вчера в 17:05
Эту на Мыколая дарили. Сейчас со скидкой. Там и папа будет в восторге. Полная копия оригинала. При движении все под капотом как и у настоящей
успокойте_Меня
• вчера в 17:20
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую. Але там не електричний мотор, так?
Гидроусилитель руля• вчера в 17:24
Ответ дляуспокойте_Меня
Так, сама вона не їде, батарейок не має.
Санта Барбара• вчера в 17:34
Серію технік дивіться. Там з моторами. Ще й зі смартфона рулити можна. Але то не дешево звичайно