Крим мій• 19 декабря 2025
Репетитор(
Ищу репетитора по немецкому для дочки 5 класс. Занималась уже не с одним, но кто в теме-это очень сложно найти своего. Уровень А2, откликаюсь на предложения в группах в Фейсбуке. Вот очередная переписка с несостоявшимся репетитором. У меня вопрос как у клиента, который оплачивает услуги-есть у меня право поговорить по телефону предварительно? Узнать детали? Услышать уровень владения? Да, владею языком, подтвержденный С1, но я мама, а не педагог. У меня нету ни сил ни времени этим заниматься. Я плачу-учите. Я проконтролирую. Или я не права?
Файна дівка• 19 декабря 2025
Хорошо, что отсеялся сразу.
Корона у репетитора.
Вы не подошли друг другу сразу - отлично. Ищите дальше
Корона у репетитора.
Скажений гудзик• 19 декабря 2025
Так может она вообще не педагог и сама на интеграционных курсах? Вообще у репетиторов в объявлениях и образование, и опыт указаны обычно.
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Так, то что написано-это, конечно, отлично. Я хочу услышать. Мне хватит 5 минут диалога.
Скажений гудзик• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Я вас понимаю, но очень подозрительно и отсутствие пробного, и стоимость, и такой категоричный ответ.
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ дляМerida
Спрашивайте просто сертификат. Сразу поймёте ее уровень. Цена подозрительно низкая
Но и уровень начальный. Сертификат-это не про знания. Про подготовку именно к экзамену, про везение. Но свободная речь и понимание вопросов-это другое.
булоТАЙминуло• 19 декабря 2025
Она противная, но вы тоже хороши. Спрашивайте об образовании, а не о поговорить. Вас должен интересовать опыт работы и т д.
+ Основная масса тупых репетиторов, нормальных единицы
Эта_Шикарна)• 19 декабря 2025
Справа не в ціні. У мене інший предмет (готую до нмт, 250грн/год), але то нормально домовитись зразу не в смс, а в розмові.
Звожу з розуму• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Прекрасно вас понимаю, найти достойного репетитора тот еще квест. Я владею англ, поэтому когда беру нового репетитора всегда присутствую на первом занятии чтобы понять плюс минус квалификацию и насколько подходит. Но даже, если репетитор хорошо владеет языком, это не значит что хороший препод. Тут рулетка
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Она конкретно время не уточнила. Я об этом хотела спросить. И зачем мне ее сертификаты. Нормальные репетиторы не боятся поговорить пару минут.
TatianaKirill• 19 декабря 2025
Я репетитор багато років. Готую до міжнародних. Це дивно з боку мами тестувати мене по телефону, жодного разу не стикалась.
Для такого є пробні уроки, але вже віджила практика безкоштовних пробних. Реально досвідчений викладач не стане проводити щось безкоштовно, щоб ви побачили просто, гарантую ва мце.
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Правду тут пишуть, Не всі педагоги.
В нас знайомий хлопчик займається зі студентом, 5 курс. Чудовий вчитель. 380 грн за повну годину. Але, нажаль, вже місць в нього немає. Так що ціна може бути така на початкові рівні. То я й у пошуках.
No problems• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Вони не бояться, але це реально крінжово
Продаю витрішки• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
ні, я мала на увазі, що не всі вміють викладати і донести.
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ дляTatianaKirill
Хочу заперечити. Не раз вже вомовлялись, я стою з боку, дитина відповідає, а той репетитор не те, що говорити не вміє, він читає з листочка. На що чи на кого це розраховано,? Рішення приймає дорослий. Я маю знати, за що я оплачую кошти. Безкоштовних або коштовних 15 хв. Вам погоди не зроблять. А мені-так. Я буду знати, з ким матиму справу.
сказочное_Бали• 19 декабря 2025
Ответ дляTatianaKirill
І по телефону Ви з мамою потенційного учня також поговорити б відмовилися, так?
Бодіпозітівна• 19 декабря 2025
я можу і вас зрозуміти, і репетитора.
Репетитор мого сина сама запропонувала перед початком занять декілька хвилин поговорити всім разом. Сама б я не перевіряла нікого, а оплатила б пробний точніше перший урок, а потім би не продовжувала (якщо б щось не сподобалось).
Ваша потенційна вчитель просто не захотіла проходити у вас співбесіду)
язззззь!!!• 19 декабря 2025
Якесь неадекватне
Мій чоловік вчитель і пробне майже всі беруть.
А тут дічь
Яйцеголовая• 19 декабря 2025
Тоже ищу репетитора по немецкому....
Завтра хотела писать этому преподавателю, на Фейсбуке хвалят ее часто.
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ дляязззззь!!!
Якесь неадекватне
А тут дічь
На щастя, я також можу відшліфувати деяких ну, не дуже. Як от ця. 10 хв розмови і вона має клієнта. Або ні. Для всіх добре.
сказочное_Бали• 19 декабря 2025
Ответ дляБодіпозітівна
я можу і вас зрозуміти, і репетитора.
Вона відмовила в телефонній розмові ще до того, як мама написала, що мову знаю
Ответ дляTatianaKirill
А чого Ви боїтесь, якщо мама Вас протестує? Якщо Ви впевненні в своїх знаннях, то які тут побоювання?
Крим мій
• 19 декабря 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Тоже ищу репетитора по немецкому....
Мне кажется, или я уверена, что это она же с левого аккаунта. Да, цена не очень низкая, средняя я бы сказала.
Бодіпозітівна• 19 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
це неважливо. Людина не захотіла витрачати свій час на такі розмови. Вона має на це право, а автор має право шукат того, хто її влаштує.
Ринкові відносини, попит і пропозиція, і того і того вистачає.
язззззь!!!• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Ну це таке
Клієнт прийшов клієнт пішов.
Ответ дляКрим мій
Як для студента не така уж і маленька ціна. Але судячи з того, що вже місць немає, зрозуміло.
Багато студентів починають з 300 грн, але самі ще не навчились уроки проводити.
сказочное_Бали• 19 декабря 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А що це за позиція - якщо ви мову знаєте, то дитині репетитора б не шукали?? Я знаю німецьку, англ, математику, укр мову, географію. Але у дитини є вчителі з цих предметів. Я знаю, але я не вчитель
миссАрфография• 19 декабря 2025
могу дать контакты нашего, но вот честно, не не могу оценить насколько она ’качественная’