Крим мій• 19 декабря 2025

Репетитор(

Ищу репетитора по немецкому для дочки 5 класс. Занималась уже не с одним, но кто в теме-это очень сложно найти своего. Уровень А2, откликаюсь на предложения в группах в Фейсбуке. Вот очередная переписка с несостоявшимся репетитором. У меня вопрос как у клиента, который оплачивает услуги-есть у меня право поговорить по телефону предварительно? Узнать детали? Услышать уровень владения? Да, владею языком, подтвержденный С1, но я мама, а не педагог. У меня нету ни сил ни времени этим заниматься. Я плачу-учите. Я проконтролирую. Или я не права?
Лена Кор• 19 декабря 2025
Ответ дляПродаю витрішки
ні, я мала на увазі, що не всі вміють викладати і донести.
І я про це!
Навіть у деяких ’професорів’ низька оплата. Думаю,. що це як раз через невміння доносити матеріал до дитини.
язззззь!!!• 19 декабря 2025
Ответ дляTatianaKirill
Я репетитор багато років. Готую до міжнародних. Це дивно з боку мами тестувати мене по телефону, жодного разу не стикалась.
Для такого є пробні уроки, але вже віджила практика безкоштовних пробних. Реально досвідчений викладач не стане проводити щось безкоштовно, щоб ви побачили просто, гарантую ва мце.
З мамою не потрібно
А от пробне має бути для дитини!Це норм
Мама може поряд послухати побачити.
Мій чоловік вчитель ніколи не відмовляв в розмові з батьками на камеру чи по телефону.
🤷‍♀️
Бодіпозітівна• 19 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
А що це за позиція - якщо ви мову знаєте, то дитині репетитора б не шукали?? Я знаю німецьку, англ, математику, укр мову, географію. Але у дитини є вчителі з цих предметів. Я знаю, але я не вчитель
це вже перебір) дурість я б сказала.
Я теж вмію вирішувати приклади за 2 клас, але з задоволенням найняла б репетитора на перевірку домашніх завдань. Трохи грошей шкода)
автор Крим мій • 19 декабря 2025
Ответ дляязззззь!!!
Ну це таке
Клієнт прийшов клієнт пішов.
Добре. Як мені, як шукачу послуг, не натрапити на шарлатана?
язззззь!!!• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Має бути пробне.
А як інакше ?
Всі нормальні викладачі це практикують
No problems• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Хочу заперечити. Не раз вже вомовлялись, я стою з боку, дитина відповідає, а той репетитор не те, що говорити не вміє, він читає з листочка. На що чи на кого це розраховано,? Рішення приймає дорослий. Я маю знати, за що я оплачую кошти. Безкоштовних або коштовних 15 хв. Вам погоди не зроблять. А мені-так. Я буду знати, з ким матиму справу.
Це розраховано на низькі рівні. Мабуть.
Я вам скажу, що зазвичай я згоджуюсь на 20-30 хв заняття-знайомство, але не тоді, коли мама вирішила поговорити зі мною іноземною по телефону на пробу.
На практиці, ви походите по крінжових дешевих репетиторах і все одно захочете адекватного, і згодитесь на його умови. Перевірено роками
сказочное_Бали• 19 декабря 2025
Ответ дляБодіпозітівна
це вже перебір) дурість я б сказала.
А мені шкода часу. І дитина мене так не буде слухати, як сторонню людину. Так, мені краще гарний вчитель , ніж самій пояснювати. Ні, якщо просто якесь питання по д/з - я допомагаю. А на постійній основі - краще вчитель
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Вы проблемная и ни один нормальный репетитор с вами не станет сотрудничать.
Говорю как бывший репетитор с опытом 15+ лет (сейчас в отпуске по состоянию здоровья).
Вот это все у вас это попытки самоутвердиться за счет, синдром вахтера такой себе. Прямо чувствую вайб самовлюбленных непутевых эйчаров, которые требуют перед ними сплясать лезгинку и решить теорему Ферма :)
Это не вы муштруете учителей, пардон, а учитель выбирает кого из учеников взять.
На хороших учителей - очередь.

Дополню. Если человек в самом начале пытается агрессивно требовать что-то, мелочно торговаться, задает странные вопросы, нарушает границы - дела не будет. Неважно, личные это отношения или деловые.
За много лет работы встречала лишь одну женщину, которая требовала прямо сдать ей экзамен по телефону, устраивала допросы и торговалась за каждую копейку. При тогда ценах в 100 грн./час минимум, хотела платить максимум 35 :)
Кстати жена начальника налоговой и тоже утверждала что свободно владеет этим языком :)
автор Крим мій • 19 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Погоджуюсь. Я працюю. Дитина мене не сприймає як вчителя-то пісяти, то пити, то сил немає. Це каторга, я вже намагалась не раз.
Яйцеголовая• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Мне кажется, или я уверена, что это она же с левого аккаунта. Да, цена не очень низкая, средняя я бы сказала.
Это не средняя, низкая. Мой сын почти 10 месяцев занимался по 500 грн. Не могу сказать, что она супер. Но он говорит, учится в немецкой школе, с грамматикой разобраться помогала. А последний месяц сын говорит вообще одно и тоже по кругу на одних и тех же примерах, скучно, не интересно, не чувствует движения. Я ей очень корректно написала, попросила расширить лексику. До этого просила хоть раз в неделю уделить занятие письму...Короче, она обиделась)) Первый раз за почти год я обратилась и вот так, она педагог и лучше знает.
автор Крим мій • 19 декабря 2025
Ответ длямиссАрфография
могу дать контакты нашего, но вот честно, не не могу оценить насколько она ’качественная’
Да, пожалуйста.
язззззь!!!• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
https://www.instagram.com/vita._oliinyk?igsh=bXc5d...
Моя подруга, ціну не знаю.
Можете балакати хоч на камеру хоч по телефону
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
І по телефону Ви з мамою потенційного учня також поговорити б відмовилися, так?
В виде собеседования? Пардон, максимально нелепо выглядит собеседование на знание языка по телефону (!) с мамой не специалистом в этом.
То есть автор считает спецов, что выдали дипломы и сертификаты учителю - менее компетентными, чем она сама? :)
No problems• 19 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Чому ні, якщо в переписці вона не викотила якоїсь фігні
В своїй кваліфікації я впевнена і учнів океан, на всіх вистачало завжди
автор Крим мій • 19 декабря 2025
Ответ дляязззззь!!!
Моя подруга, ціну не знаю.
Дякую щиро
Бодіпозітівна• 19 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
на постійній основі мій робить сам, але треба хтось, хто буде примушувати відкласти планшет і сісти за уроки, а потім перевірити правильність. Але я вже нічого не перевіряю, на діагностичних перевірять.
No problems• 19 декабря 2025
Ответ дляЛена Кор
А чого Ви боїтесь, якщо мама Вас протестує? Якщо Ви впевненні в своїх знаннях, то які тут побоювання?
просто не хочу. Не подобається сама ініціатива, вона дивна
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Ответ дляЛена Кор
Якщо мати вчитель спеціаліст з німецької мови, то здатна сама вчити дитину. Якщо вона не спеціаліст в цьому, яким чином вона може ’протестувати’ людину, що працює за цим фахом роками? 🤔
автор Крим мій • 19 декабря 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та откуда я знаю, какой она специалист? Я закончила иняз, свободно владею. Мне достаточно 5 минут, чтобы отсеять.
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Ответ дляБодіпозітівна
це неважливо. Людина не захотіла витрачати свій час на такі розмови. Вона має на це право, а автор має право шукат того, хто її влаштує.
Ринкові відносини, попит і пропозиція, і того і того вистачає.
Саме так.
сказочное_Бали• 19 декабря 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Автор спочатку просто запитала, чи можна по тел поговорити, організаційні питання
Лена Кор• 19 декабря 2025
Ответ дляNo problems
Ви не впевненні с своїх знаннях?
Не розумію...
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Відгуки. Більшість репетиторів знаходять клієнтів за рекомендаціями колишніх учнів, їх родичі, знайомі приходять.
Лена Кор• 19 декабря 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я так розумію, що мама просто хоче почути рівень німецькою, а може і вимову. В чому проблема поговорити по телефону?
автор Крим мій • 19 декабря 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Шляхом того, що людина, яка володіє мовою не завжди / дуже рідко може навчити когось. Це покликання, вміння. В мене цього немає. Вміння вчитися і вміння обучати інших-це різні речі.
язззззь!!!• 19 декабря 2025
Ответ дляЛена Кор
Провести пробне заняття з дитиною, де мама поряд почує і побачу все що їй потрібно
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Можливо, Ваша дитина має РДУГ (?), не нормотипова, тому така непосидючість. Ви повинні розуміти, що справа вчителя - навчити, а виховання (дисципліна тощо) це робота вас, батьків, та вихователів.
сказочное_Бали• 19 декабря 2025
Ответ дляязззззь!!!
Це оптимальний варіант.
Плюс до того , спеціаліст може бути і хороший, але у дитини не виникне контакту, і таке буває.
Лена Кор• 19 декабря 2025
Ответ дляязззззь!!!
Можливо і так.
Але ж я так розумію, що ця репетиторка не захотіла б, щоб мама була присутня на занятті.
Невже важко було витратити 5-10 хвилин на розмову?
Взагалі не розумію як домовлятись з репетитором тільки по переписці. Може вона і українською погано володіє?
No problems• 19 декабря 2025
Ответ дляЛена Кор
Ви не впевненні с своїх знаннях?
Не розумію...
просто не хочу
ви розумієте рівень міжнародних тестів? про яку невпевненість мова