Файна дівка• 20 декабря 2025
Кем работать, если у тебя нет профессии и вообще ничего не умеешь?
No problems• 22 декабря 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Особенно массаж
А почему нет, знакомая без мед образования закончила курсы массажа и работает ( аппаратный и ручной массаж) и я скажу неплохие деньги.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ищите не сложную физическую работу, которую может выполнить даже ребёнок, если ему покажут как это сделать.
Научитесь мыть полы. И попробуйте устроиться уборщицей.
Продавцом в бутике
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 декабря 2025
Ответ дляБавовна
Навчіться щось робити добре і зможете працювати. В супермаркетах завжди знайдеться робота для продавця і прибиральниці. Клінінг - краще оплачувана робота, але треба навчитись прибирати. Домогосподарка - потребує вміння прибирати й готувати. Якщо грамотно пишете, також можна знайти роботу - переписка в соцмережах з клієнтами компаній, ведення переписки по електронній пошті. Продавець в інтернет-магазині. Набір текстів, заяв, тощо. Диспетчер в таксі - потрібно знати місто, в якому працюєте. Няня в дитсадку. Збиральник замовлень. На крайній випадок, санітарки в лікарнях також без спеціальної освіти. Піцайло в супермаркеті - не складна робота з навчанням на місці роботи. Знайдеться робота, якщо захочете.
Боже как уныло