Сіточка• сегодня в 19:07
Страшные байки про Львов
Всю жизнь пугали историями о том что каждого кто посмеет на русском говорить во Львове чуть ли компями не закидают и в магазинах не будут обслуживать.
Первый раз туда попала.
Везде нормально отнеслись. И в гостиннице и в кафе и в магазине.
Не понимаю зачем люди сочиняют всякие ужасы.
Первый раз туда попала.
руки_Крюги• 1 час назад
Ответ дляЛюбви вам!
поїдьте у мацкву і спробуйте пройти фільтрацію українською. А чо такова? На сосії етнічних українців мільйони, кацапи мають розуміти солов´їну.
Потім відпишитеся про результати. Як випустять, і якщо випустять, звичайно.
П.С. у звичайному житті повністю припинила спілкуватися узькою з 2022 року. Ніхто і ніколи не примусить мене відповідати на ній
А мы шапочку не переодели, в отличие от вас. Если что, я всегда разговариваю с людьми на том языке, на каком говорит собеседник. И украинский знаю очень даже неплохо. Но, из-за мовнюков, принципиально отвечаю не мовой
Сусідка знизу• 1 час назад
Ответ дляПожарник
Італійці розмовляють італійською
Німці німецькою
Поляки польською
Українці українською
Росіяни російською
Логічно))
Німці німецькою
Поляки польською
Українці українською
Росіяни російською
Логічно))
Бельгийцы... швейцарцы..))))
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Так а ви де будете жити ?
Де там ваш « Київ « все ж знаходиться ?
Я надеюсь Киев останется нейтральным
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
Не позортеся і почитайте історію тих країн
А в Швейцарії знання мови кантону обовʼязкове
Вітаміни косметика• 1 час назад
и в гостинице и в кафе - там гед ві платили бабло. именно бабло - вот вам и ответ. Убивать вас конечно не будет никто, но бабло там рулит. руку дающего никто не рубит
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Ви себе і українські націю в першу чергу не поважаєте
Почніть з цього
Так и вы не уважаете) потому что уважение к себе равно уважению к другим . А у вас только вы и мова
Вітаміни косметика• 1 час назад
Ответ дляСіточка
В вагон не пустят?
там дітей руських їдять- шашлик
Сусідка знизу• 1 час назад
Ответ дляПожарник
Ну хоча б перспектива не бути частиною ’велікой дєржави’ є
У нас? Та какая мы держава?)) Без запада мы ноль без палочки, а не держава.
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
Нет, мы сидели в большой компании в Праге и они это рассказывали и обсуждали, а это электорат , это расходится в народе, мне было очень неприятно это слышать
І ви , як українка , пояснити чому українцям було би логічніше почути англійську а не російську не вдалося - язик від сорому проковтнули ?
Заліковий троль• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
По вашему русскоязычные не знают украинский?
знают, и очень хорошо. Не переживайте.
Ми бачимо ваші ’знання’
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Я не могу и сейчас объяснить почему нам логичнее английской обслужить 🤣 когда стали колонией Англии ?
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляруки_Крюги
Та ви шо ? Скільки з ви знаєте мов ?
Чи ваше коло це російсько мовні ?
Сусідка знизу• 1 час назад
Ответ дляВітаміни косметика
Удалено администрацией...
Заліковий троль• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
Ну тогда не надо у них клянчить деньги и помощь.
То не клянчте. Бо аж соромно за вас.
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
Так у вас його і немає
Ні до себе ні до інших
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
То не клянчте. Бо аж соромно за вас.
Так вы клянчите))) даже на пенсии не хватит без западной помощи
руки_Крюги• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
Ми бачимо ваші ’знання’
Что вы видите? Вы реально думаете, что мы украинский не знаем, если не говорим?
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Але мабуть мама не розраховує порозумітися російською у всіх куточках світу ?
Чехія, Польша, постсовок -ок. І одна справа , коли людина не розуміє, а інша, коли тобі демонструє своє фе.
Я не вірю,,що україномовній людині не зрозуміла фраза ’пожалуйста, бутылку минеральной воды’
Вітаміни косметика• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
чому саме западенці? а ви яка? за безкоштовно працюєте - анонімно
Заліковий троль• 1 час назад
Ответ дляМастер Класс
Чому? Знайому приїхав забирати чоловік, їхав через Львів . Він естонець, української не знає, тому в магазині видав :’ пожалуйста, бутылку минеральной воды’. Пані 50+ видала : ’ я вас не розумію’
Хм.. А як він то зрозумів, якщо української не знає?
Заліковий троль• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Від ваших російськомовних чехів?
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
Ми бачимо ваші ’знання’
Я отлично знаю украинский язык. Но мой родной русский
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
Ви з боліт якихось ?
Сусідка знизу• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
То не клянчте. Бо аж соромно за вас.
Так а вы чего клянчите , если такие гордые?)) А то обслуживать на русском не будем, а с протянутой рукой стоимость как холопы))) нигде не жмёт?))))
База_птеродактилей• 1 час назад
Так само, як тут люблять писати, що вся Одеса розмовляє виключно російською, а зі мною чомусь всі спілкувалися українською
Вітаміни косметика• 1 час назад
Ответ дляМастер Класс
ось автору і відповідь - а якби сказав мені за 3 штукаря бутилку бухла то зрозумілиб
в мене таких живих прикладів зімною купа
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Ви з боліт якихось ?
Не знала что в Маке обслуживают пилоты