Сіточка• вчера в 19:07

Страшные байки про Львов

Всю жизнь пугали историями о том что каждого кто посмеет на русском говорить во Львове чуть ли компями не закидают и в магазинах не будут обслуживать.
Первый раз туда попала.
Везде нормально отнеслись. И в гостиннице и в кафе и в магазине.
Не понимаю зачем люди сочиняют всякие ужасы.
Мамкиня доця• вчера в 20:17
Ответ дляБешене сарі
Так ?
Поки не було смердючого руського духу - жили всі спокійно і з відкритими кордонами
Але у вас знову причина та наслідки переплуталися
Удалено администрацией...
Бешене сарі• вчера в 20:17
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
А ви ні ? Ваш Київ десь під Москвою ?
Мастер Класс• вчера в 20:17
Ответ дляБешене сарі
Англійської ніц ?
Ми відпочивали в Грузії. Російську там не люблять, м´яко кажучи. Але жодного разу не було ’я вас не розумію’. Англійську там старше покоління теж не знає
Мамкиня доця• вчера в 20:18
Ответ дляБешене сарі
Знов чудова логіка
Да. Кто вам что должен? Вы элементарно не уважаете другие нации. А они в вас не нуждаются
Мамкиня доця• вчера в 20:18
Ответ дляБешене сарі
А ви ні ? Ваш Київ десь під Москвою ?
Я к сожалению заложник недалеких
Пожарник• вчера в 20:24
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
Італійці розмовляють італійською
Німці німецькою
Поляки польською
Українці українською
Росіяни російською
Логічно))
Заліковий троль• вчера в 20:19
Ответ дляМамкиня доця
Вот вы бы им в лицо это сказали) они нам ничего не должны , это мы клянчим деньги, оружие, работу и жилье. Вы даже не понимаете, как мы теряем лицо своим нелепым национализмом
А що саме ті львівяни винні вашим чехам?

Ви вже не знаєте що придумати, щоб виглядати ще більш жалюгідно)
Пожарник• вчера в 20:20
Ответ дляЗаліковий троль
Російсьмовна тітка дає поради як нам говорити українською мовою
Вона представник російською національної меншини
Заліковий троль• вчера в 20:21
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Ну може у вашому розумінні це дійсно щось схоже, це дуже яскраво демонструє ваш рівень інтелекта та знання історії України.
Мамкиня доця• вчера в 20:21
Ответ дляЗаліковий троль

Испанский стыд просто. Будете жить в резервации
Заліковий троль• вчера в 20:22
Ответ дляЩебетуха
Моєму татові 77 і він досить непогано говорить українською, хоча сам з Одеської області і українською ніколи не говорив. І щелепа нормально стоїть і ʼпересилуватиʼ не потрібно було. Бо українці знають всі мову, просто не мають бажання говорити українською. І це не заради зелі, а заради України
Та всі знають. Принаймні привітатися та замвити пару блюд точно всі в стані.
Але ж комплекси меншовартості такі комплекси)
Мастер Класс• вчера в 20:23
Ответ дляБешене сарі
Ви не в собі ?
Питаю як ваші туристи обходяться світом без англійської ?
Тисячі людей подорожують ,не знаючи англійської. У мене мама знає хіба ’май нейм із валя’ і нічого , катається, їй 65+
Пожарник• вчера в 20:23
Ответ дляМамкиня доця
Конечно вижу. Но то враги, это ясно. А когда свои готовы тебя спустить на мясо , лишь бы жировать это катастрофа
Удалено администрацией...
Мамкиня доця• вчера в 20:24
Ответ дляПожарник
Удалено администрацией...
Заліковий троль• вчера в 20:24
Ответ дляМамкиня доця
Да им пофиг) они больше туда не приедут, дома расскажут о приветливости во Львове и подумают, а зачем нам помогать ?
Так і бачу - сидять чехи і кропають президенту: ’Пане Президент., були у Львові, то нас не обслужили російською.
Висновок: українці не шануються, припиняйте їм допомагати!’
Люблю_смаколики• вчера в 20:24
Ответ дляПожарник
Італійці розмовляють італійською
Німці німецькою
Поляки польською
Українці українською
Росіяни російською
Логічно))
Удалено администрацией...
Пожарник• вчера в 20:25
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Ну хоча б перспектива не бути частиною ’велікой дєржави’ є
Мамкиня доця• вчера в 20:25
Ответ дляЗаліковий троль
Нет, мы сидели в большой компании в Праге и они это рассказывали и обсуждали, а это электорат , это расходится в народе, мне было очень неприятно это слышать
Бешене сарі• вчера в 20:28
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Виправдання війни ?
Пожарник• вчера в 20:28
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
Колонії, як і ви росії
Любви вам!• вчера в 20:28
Ответ дляЦветочница
Проблема в том, что это хамство. У меня даже мыслей, например, таких не было и я с таким впервые столкнулась. Я вообще не поняла сначала. И не только я и все остальные тоже. У нас мультикультурная и язычная область и на украинском и на русском и на румынском говорят. Я так привыкла к этому, что на автомате спросила, а в ответ этот игнор. Вы считаете это нормально? Это сейчас уже все в курсе их славы.. Тогда я даже не поняла что случилось, выглядело крайне тупо такое поведение. Он же прекрасно понял меня. В конце концов можно было сказать, ’Вибачте, я не зрозумів вас, повторіть, будь ласка, українскою’. Это было бы нормально и логично. И я даже не обратила бы на это внимание как на то хамство, что было. И не надо тут делать вид, что это не так или такого не было и нет. Вы себя сейчас в этой теме ведете именно так как описано выше.
поїдьте у мацкву і спробуйте пройти фільтрацію українською. А чо такова? На сосії етнічних українців мільйони, кацапи мають розуміти солов´їну.
Потім відпишитеся про результати. Як випустять, і якщо випустять, звичайно.
П.С. у звичайному житті повністю припинила спілкуватися узькою з 2022 року. Ніхто і ніколи не примусить мене відповідати на ній
Бешене сарі• вчера в 20:28
Ответ дляМамкиня доця
Ви себе і українські націю в першу чергу не поважаєте
Почніть з цього
Бешене сарі• вчера в 20:29
Ответ дляМамкиня доця
Я к сожалению заложник недалеких
Угу , в псих лікарні теж є білопальтові напрлеони і інші невизнані генії серед сірої маси
Бешене сарі• вчера в 20:30
Ответ дляПожарник
Італійці розмовляють італійською
Німці німецькою
Поляки польською
Українці українською
Росіяни російською
Логічно))
Але у щелепних це шовінізм і виключно у українців
Мамкиня доця• вчера в 20:30
Ответ дляБешене сарі
Виправдання війни ?
Откройте глаза
Бешене сарі• вчера в 20:31
Ответ дляМамкиня доця
Так а ви де будете жити ?
Де там ваш « Київ « все ж знаходиться ?
Любви вам!• вчера в 20:31
Ответ дляМамкиня доця
Чеській, зрозуміли. Они от 60 до 18, и да знают русский
Це абсолютна неправда. Молодь не розуміє узьку і не говорить нею.
Бешене сарі• вчера в 20:32
Ответ дляМастер Класс
Але мабуть мама не розраховує порозумітися російською у всіх куточках світу ?
Мамкиня доця• вчера в 20:32
Ответ дляЛюбви вам!
Вам дать контакты?)
Любви вам!• вчера в 20:32
Ответ дляMs. Iphone
Вам же ответили в чем проблема. Тем более это сфера обслуживания, а не прохожий на улице, а вы начинаете демагогию про выбор и перекидывание стрелок на собеседника.
Вас зобов´язані обслужити державною мовою. Всі інші мови обслуговування - це право, а не обов´язок персоналу.