Файно Замало• вчера в 20:52

Двері скритогоимонтажу чи звичайні з налічником

Зробіть вибір:
вже голосів: 19
Скритий монтаж
Налічниками
Я вся ваша• вчера в 20:53
Мне нравятся скрытого, жили в арендованной квартире с такими и себе ставим на след. неделе в дом
Пожарник• вчера в 20:53
Скритого поставили. 35 тис:((( ванна
автор Файно Замало • вчера в 20:54
Ответ дляЯ вся ваша
Коли заходиш в приміщення з такими дверима відчуття ніби лабіринт
Я вся ваша• вчера в 20:58
Ответ дляФайно Замало
Похоже на лабиринт?) А представляете тут двери с наличниками? Я - нет
40каградусная• вчера в 20:59
Звичайні, оці відкоси у вбудованих ще той геморой
Звоночек• вчера в 21:01
Я выбрала обычные, они вот такие, как плоские выглядят, что-то типа скрытые наличники.
Знакомые кто ставил скрытого монтажа жаловались на то что залапываются быстро.
Я вся ваша• вчера в 21:02
Ответ дляЗвоночек
Вот и мне кажется, что следы будут оставаться)
Звоночек• вчера в 21:02
Ответ дляЯ вся ваша
Да вполне, сейчас и двери выкрасить в цвета не проблема, при желании.
ПробілНеПрацює• вчера в 21:04
Ми ось ставили в тому місяці, тільки в гардероб прихований монтаж, інші усі з лиштвою. Прихований зверху штукатурка зазвичай робиться, то ті двері через 2-3 роки втрачають свій вигляд. Я в клініку раз на місяць приходжу, то я бачу як воно стало через 2 роки. Плюс коробка алюміній, він з часом може деформуватися. Ну і для мене прихований монтаж, це як трекінгові світильники, ось були модні, а вже не дуже, так і ті двері, то мода. А класичні будуть актуальні завжди. Ціна однакова , тут обрати більш вигідніше не вийде
Я вся ваша• вчера в 21:04
Ответ дляЗвоночек
Я ни наличники, ни плинтусы не переношу, поэтому выбрали скрытого монтажа
Незламна Україна• вчера в 21:04
Подписана на много страниц дизайнеров и ремонтных бригад, года три назад массово пели оды скрытого монтажа, теперь гонять на них))
ПробілНеПрацює• вчера в 21:06
Ответ дляНезламна Україна
Бо 3 роки тому вони тільки зʼявилися, а зараз час показав, що вони не практичні. Ми зверху тих дверей , що в гардероб поставили, робимо декоративні панелі, то там вони підійшли гарно
автор Файно Замало • вчера в 21:15
Ответ дляНезламна Україна
Ми ось таке схоже обрали, колір кашемар тільки з алюміневим торцем цорним (петлі чорні та ручка)
Мальовнича даль• вчера в 21:34
Ответ дляЯ вся ваша
Схоже на дурку. Без образ.
Я вся ваша• вчера в 21:37
Ответ дляМальовнича даль
Схоже на дурку. Без образ.
Та какие обиды)
Вы бы охренели, когда весь дом увидели и как всё сочетается
Кишмишная Мая• вчера в 21:53
Ответ дляЯ вся ваша
Та какие обиды)
Цікаво. Видно, що зі смаком зроблено. А покажіть кухню та санвузол.
Все буде• вчера в 21:55
Ответ дляЯ вся ваша
🤪🤪🤪
Я вся ваша• вчера в 21:55
Ответ дляКишмишная Мая
Это рендер. Мы еще не переехали. Санузла 3 в доме, а кухня будет временная из эпицентра)
Все буде• вчера в 21:56
Ответ дляЗвоночек
Какая разница ? Я чего то не пойму, залапать можно любэ.
Я вся ваша• вчера в 21:58
Ответ дляВсе буде
🤪🤪🤪
Что с вами?
Звоночек• вчера в 22:01
Ответ дляВсе буде
Потому что скрытого монтажа делают матовыми, красят в цвет стен. Что тут непонятного. Обычные двери протер и нет проблем.
Ондатрова шуба• вчера в 23:31
Ответ дляЯ вся ваша
Це не лабіринт, це кімната з Гра в кальмара
Я вся ваша• вчера в 23:38
Ответ дляОндатрова шуба
Это мой реальный красивый дом с качественным ремонтом
А вы идите дальше фильмы смотреть
Ондатрова шуба• вчера в 23:55
Ответ дляЯ вся ваша
А вы идите дальше фильмы смотреть
Дайте вгадаю - у ванній плитка під мармур?)
Якщо серйозно, головне, аби вам подобалося, бо багато ж грошей вгатили. І щоб за три роки не набридло і не розчарував якісний ремонт.
Що робити мені я розберуся без вас)
Стефанія• сегодня в 00:05
Ответ дляФайно Замало
Автор , что эти двери , что скрытого монтажа - оба варианта ну такое