Стрибну в гречку• сегодня в 10:16
Чи нормально міняти таролога, якщо після розкладів мені стає тільки тривожніше?
Чи це знак, що не в таролога справа, а в мені?
Одна_на_всей_планете• сегодня в 11:47
Ответ дляРожки-да-ножки
Людина, яка звертається до таролога (це як таролог скажу) в базі своїй тривожна і є. Вам краще витратити гроші на гідазепам чи щось з цієї категорії.
Ви таролог і отримуєте дохід з цієї діяльності? Цікаво як людина приходить до карт сама? Також тривожна?
Рожки-да-ножки• сегодня в 12:46
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Звісно тривожна) І знаю, що карти, астрологія, ритуали - це механізм цю тривогу знизити (але й це не означає, що вони не видають інформацію), створити ілюзію контролю. Як і церква.І 16-ть рочків виникло непереборне бажання мати власну колоду, так карти зі мною вже 20 років.Це не основний дохід, такої ідеї і не було, люди по олд-скульному самі знаходять по сарафанному радіо, коли виникає потреба. А у котиків-невротиків вона завжди виникає.