Тут прекрасне все.
УБД,пройшовший пекло в Маріуполі,російський полон,
морпіх 36-ї попри наявність документів отримав побої від ТЦКунів.
За даними ГО "Захист держави", 4 грудня група з 9 осіб, які представилися співробітниками Пересипського районного ТЦК, зупинила Романа Покидько на вулиці Семена Палія.
Незважаючи на наявні документи - військовий квиток, медичні довідки та посвідчення УБД - військового заштовхали до службового авто, побили та застосували сльозогінний газ, а під час руху викинули на проїжджу частину, створивши загрозу життю.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Людолови Зеленського свавілля
Так і має бути
Хитрый Лис• 12 декабря в 22:00
Ответ дляРеверанс
під час руху викинули на проїжджу частину, створивши загрозу життю
Це не спроба убивства?
этожеипсо
Дашенька из Киева• 12 декабря в 22:29
Знайомого інваліда 1 групи (майже сліпий), зі 100% сліпою дружиною та майже сліпою дитиною-інвалідом (з таким самим захворюванням, родина інвалідів) теж запихали в бусик. Щоправда не били, бо за машиною поїхала клієнтка (на зустріч з якою знайомий як раз йошов, він масажист-реабілітолог) і чекала під будівлею ТЦК. Мурижили цілий день до вечора, незважаючи на купу інвалідських документів усієї родини... Свавілля по повній...
Ответ дляViktoria_St
Такого бути не може. Не розганяйте рос іпсо.(сарказм)
Ну сарказм чи ні, но звучить сттрьомно. Це занадто для тцк і позбавлено здорового глузду.
Бачу цю писанину втретє. Не бачу жодної тими із коментарем постраждплого. Що він каже? Щнаходили, читали?