Сеточка• 20 марта 2014
концерт Артура Руденка
Завтра концерт Артура Руденка, ( в Будиноку Офіцерів) а досі не знаю, що одягнути. Підскажіть, що зазвичай одягають на такі концерти? Може хто йде?
https://
Результат:
вже голосів:
6 (75%)
А хто це?
1 (12.5%)
Сукню, але точно не вечірню.
1 (12.5%)
Я особливо б не заморочувалася над цим.
0 (0%)
Джинси, світлий світерок.
0 (0%)
Ніколи не була на шансон-концертах, навіть не знаю.
0 (0%)
Як,що? Звичайно сукню, каблучок, клатч...
Анонимарик• 20 марта 2014
вы шо его продюссер? Жалоба за рекламу - вчера два ваших вопроса видела на эту тему
Сеточка
• 20 марта 2014
Ответ дляАнонимарик
До чого тут реклама? Я розміщала це питання декілька разів бо питання дуже швидко заходило дуже далеко і його ніхто не бачив, а мені важлива порада. А зсилку розмістила, бо може хтось чув пісню, а хто викону не знає, тому підсказати неможе.
Сеточка
• 20 марта 2014
Ответ дляАнонимарик
Я навіть і уявити немогла, що це можуть розцінити як рекламу.
Сеточка
• 20 марта 2014
Ответ дляАноним_579
концерт таки отменили, так что не парьтесь
Точно. Який жах. Мені чоловік подарував аж на Новий рік і я дочекалась 21 березня, щоб побачити, що його не буде.