ВсеЧетко• вчера в 21:17

Геморрагическая кіста. Підкажіть хто стикався.

В березні удаляла поліп і поставили мірену. В квітні була фолікулярна кіста на яєчнику. Пару днів назад попала в лікарню з надривом кісти. Кровотечу зупинили, діагноз Геморрагічна кіста. Виписали свічки сказали спостерігати мала би сама пройти через пару циклів. Але у мене уже третій місяць немає місячних на мірені. Не розумію як вона має пройти. Боюсь щоб не лопнула після надриву. У кого була така кіста як лікували?
Зліпок ступні• вчера в 21:30
Мірена не зупиняє вашу овуляцію. Ваш власний яєчниковий цикл продовжується, але без зовнішніх проявів у вигляді крові. Тому що вона діє місцево , робить ендометрій дуже тонким.
Бережіть себе поки вона не зменшиться, меньше фізичної активності, не підіймайте тяжке.
автор ВсеЧетко • вчера в 21:38
Ответ дляЗліпок ступні
Дякую