Серед зруйнованих і покинутих сіл на Сході України, залишилось дуже багато тваринок.
Вони голодні, налякані, змучені війною так само, як і люди.
Мій чоловік та його побратими попри втому, небезпеку й постійні обстріли, намагаються їм допомагати. Годують, діляться останнім, купують корм за власні кошти.
Коли хлопці їдуть на позиції через покинуті села — тварини біжать до машин у пошуках їжі. Це неможливо забути. І неможливо проігнорувати.
Зараз, коли ми всі готуємось до новорічних свят, купуємо подарунки й плануємо теплі вечори з рідними, там — холод, голод і самотність. І для людей, і для беззахисних тварин.
Якщо маєте можливість — не будьте байдужими.
Навіть маленька допомога може врятувати чиєсь життя.
Хто матиме бажання долучитись до доброї справи реквізити банки на збір коштів для придбання корму на сторінці в тік ток або в особистих повідомленнях .
Бережіть себе. І бажаю кожному щоб рідні були поряд.
Ответ дляlilu502
Шкода, що не можна передати волонтерам🥹 часто передають
Інколи волонтери приїздять і підвозять корм, але це буває не так часто. Тому переважно військові купують за власний кошт корм.
Ответ дляMандаринка
Я в тому плані, щоб взагалі забрали звідти.
По можливості скину пізніше. Дякую Вашому чоловікові і його побратимам за небайдужість 🙏❤️
Ответ дляlilu502
Дякую)))
Волонтери попри сильні обстріли не можуть забрати тварин. Нажаль((( З деяких населених пунктів змогли вивезти , але це малий відсоток.
Ответ дляRopuha
Задонатила на тваринок. Дякую вашому чоловікові і його побратимам за наш захист і за турботу про тваринок.
дякую)