Вапщета• вчера в 22:15
Сварки з чоловіком при дитині
Чи бувають у вашій родині періодичні сварки з чоловіком з використанням ненормативної лексики при дитині? Наприклад, живите ви в цілому з ним непогано, але емоції стримувати хтось з вас не вміє.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Подивитися відповіді
Кофе в лобби• вчера в 22:18
Не уявляю,що б могло статися в нього з головою,що б він почав сварку.Якось завжди спільно вирішуємо різні ситуації.Для мене це недопустимо.В пріоритеті психіка дітей.прийшлося б з чоловіком попрощатися.
Ms. Iphone• вчера в 22:22
При детях никогда не ссоримся, а когда эмоции приходят в норму, дети в это время в не дома
КокошинЭль• вчера в 22:25
Я не ругаюсь с мужем при ребенке. И уж точно не манипулирую им в моменты моего недовольства.
ОноВамнадо• вчера в 22:25
При ребенке иногда можем спорить на повышенных тонах. Матом в принципе никогда и не ругались