Княгиня пітьми• 22 декабря 2025

Для чого люди ходять На перегляд квартири, оренда і торгуються

В мене зазначена сума оренди, я ріелтор про це сказала що без торгу
Вона перевела людей і вони сказали ну давайте на 2000 дешевше і тоді ми заїдемо
А який смисл було взагалі приходити на перегляд якщо вони не могли потягнути 12000 грн в місяць як заявлено в обяві
Дружная семейка• 22 декабря 2025
Ответ дляMoon shine
Як вам потрібен, то ставте) У мене теж нема. Все здається прекрасно без бойлера
Просто нефиг звиздеть что гаряча постоянно, а если в этом звиздит, то и что все рабочее тоже под вопросом
КаваЗМолоком• 22 декабря 2025
Ответ дляДружная семейка
йдіть в сраку)))я знаю за свою квартиру і хочу отримати те, що я вклала) і ніяких знижок не роблю.не подобається- шукайте далі дешевше
Дружная семейка• 22 декабря 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Що ти вклала, навіть без ремонту здаєш, виїжджаєш на тім що біля метро. Чеши в сраку
КаваЗМолоком• 22 декабря 2025
Ответ дляДружная семейка
Хамло обригане)) я її купила. Зароби, купи і здавай за безкоштовно. Купи всю техніку нову .від чашки до ножа. ., меблі.а потім гамнягай, гнидло. Я такому бидлу навіть не показую. Бо таким гнидам все не так. Все ламають і трощать і нічого не цінують.
Дружная семейка• 22 декабря 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
От ти і показала своє нутро бидляцьке, а я відразу це побачила,ще з коментара про те що ти таке круте всіх виганяєш.кому ти всралося чучєло,ціни собі не складе, а по факту бидло звичайне