Не пью, не курю• 14 ноября в 20:07
Оренда квартири
Як часто вам піднімають оренду власники і на скільки? Пройшов рік, власники хочуть підняти на 1500 грн. Не Київ, обласний центр, двушка
З 12500 на 14000. Це нормально?
Нагайна• 14 ноября в 20:09
раз в рік, на тисячу. Спробуйте поторгуватися, але спочатку промоніторте ринок, можливо це актуальна ціна, хз
Весотехник• 14 ноября в 20:14
Так це нормально, в цілому світі договір переважно укладається на рік і піднімають ціну перед тиммяк заключити новий
Ондатрова шуба• 14 ноября в 20:18
Я здаю 2-кімнатну, Полтава. 10 тисяч. Не піднімаю вже 2 роки і поки не планую
Леся Українка• 14 ноября в 20:21
3,5 года не поднимали аренду . Съехали квартиранты и сдали сразу , 3 тысячи дороже
Все і одразу• 14 ноября в 20:29
Посмотрите цены на аналогичные квартиры в вашем городе, если цена рыночная то все ок, если завышена, то снимайте дешевле
Без QR коду• 14 ноября в 20:31
Строк дії договору закінчився. Власник має повне моральне і юридичне право змінити умови.
Якщо ви знаєте, що нова ціна не відповідає ринку, і можна орендувати дешевше, то шукаєте нове житло, в ні, то погоджується і залишаєтеся в цьому. Усе просто
Тракторні війська• 14 ноября в 20:37
Зависит от города. В Виннице, например, нормально. В Харькове дороговато. А если во Львове, то считайте, что повезло снять дешевую квартиру.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 ноября в 21:16
Я сдаю почти 2 года, не поднимала, хотя цена рынка на 1-1.5 больше. Но у меня живет очень хорошая женщина из Донецкой обл., её города больше нет... пока не хочу потерять хорошего арендатора, а то попадутся такие, что потом ущерб в 5 раз больше окажется, чем выгода.
ДолькиКабана• 14 ноября в 22:47
Ответ дляОндатрова шуба
я сдаю 2шку бабушатник в Черкассах, поднимаю раз в год, сейчас цена 7000 и в мае снова подниму
Мамкиня доця• 14 ноября в 23:22
Черкаси, гарна двушка, два роки ціна 7000, в травні буду підіймати до 8000, на два роки ціна буде фіксована.
Не пью, не курю
• 16 ноября в 16:35
Ответ дляМамкиня доця
Цікаво, що у вашому розумінні гарна. Спеціально подивилася оголошення, то таких цін і близько немає в Черкасах.
Мамкиня доця• 16 ноября в 16:48
Ответ дляНе пью, не курю
Вам би зір перевірити.
Не пью, не курю
• 16 ноября в 18:08
Ответ дляМамкиня доця
Вам би зір перевірити.
Хамити було не обов´язково.
У нас просто з вами різні поняття значення слів ’гарна квартира’. Ну і судячи з районів міста, то ціна ще обгрунтована цим.
Мамкиня доця• 16 ноября в 18:25
Ответ дляНе пью, не курю
Хамити було не обов´язково.
Я не розумію вашої претензії, вам дорого чи дешево?!