Лівий Локіть• сегодня в 09:37
Дівчата допоможіть обрати куртку
Хочу купити дитині зимову куртку, я хочу обрати пух,але ще бачила в магазині прикольні зі 100% поліестеру.Треба порада, яку краще?Які ви обираєте діткам
Правильно_Валерчик• сегодня в 10:48
Ответ дляPORKA
Тобто твоя дитина париться в пуху бо десь колись може буде -10? Навіщо так знущатися з дитини, мамо
Тётки, которые экономят на детях вместо того чтоб обеспечить достойную одежду- вам реально не жалко своих детей?
курасаны• сегодня в 10:50
Ответ дляЛівий Локіть
Ребенку 4 года
С этого надо было начать)
Полиэстр
PORKA• сегодня в 10:53
Ответ дляПравильно_Валерчик
Эмм. Можно купить две куртки.
И даже три.
Для вас это новость?
И даже три.
Для вас это новость?
Для тебе новина? Купи, бо пух вдягати зараз на -1 це тупість. Давай, мама, вчися. Гарного дня
Правильно_Валерчик• сегодня в 10:55
Ответ дляPORKA
Перечитай мои сообщения
Я понимаю, не верится но там все написано.
И вам хорошего дня
Пусть у вашего ребёнка будет достойная одежда на зиму. Думаю, он заслуживает!
И вам хорошего дня
PORKA• сегодня в 10:56
Ответ дляПравильно_Валерчик
Перечитай мои сообщения
И вам хорошего дня
🦴 заслужила
Правильно_Валерчик• сегодня в 10:56
Ответ дляPORKA
🦴 заслужила
Приятного аппетита. Только зачем нам ваш завтрак?
PORKA• сегодня в 10:57
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це тобі, киці кісточки не їдять
🦴 це тобі і пообідати. Все, біжи, гуляй
Mrs.Sexuality• сегодня в 11:07
Ответ дляМоторошні троянди
З сушкою немає танців. Тому купила рух, але а 14 років. Тому що носить легкий одяг, одягнутися не вмовиш. А тоненький пух легкий і теплий.
Та да, пух-це єдине тепле, на тих підлітках) мій ще цього року поки в кросівках і футболках
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:15
Ответ дляPORKA
Це тобі, киці кісточки не їдять
🦴 це тобі і пообідати. Все, біжи, гуляй
Взагалі не бачу сенсу витрачатися на пух/перо. Зими вже не такі холодні і дитина комфортно себе почуває в простій зимовій куртці з Сінсею
Другого уровня общения было глупо ждать
Всего хорошего.
Другого уровня общения было глупо ждать
Всего хорошего.