Идууу--уууу блин• Изменено сегодня в 12:30
Як жити без зубів?
Зуби жахливі. Задніх 7 немає. Вирвали одну шістку. Тепер з іншого боку 5 зубів на видалення, перелікувати неможливо. Тобто жувальної функції не буде. Ходжу з нижчим болем, щоб хоч жувати могла. Імпланти дорого. Ну, може один поставлю на одну сторону. Але якщо жувати лише на одну сторону, то чи витримає той імплант. Депресія через це :(
Мені лише 45.
В кого також великі проблеми з задніми зубами, як справляйтесь?
Мені лише 45.
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Поставте собі протез частковий. Але там також мають бути або імпланти, або частково свої зуби, щоб було за що чіпляти ті скоби.
Багато людей мають імпланти або протези частково, ви просто про це не здогадуєтесь. Це я вам пишу, як людина яка працює в стоматології. Щоб вам легше було сприйняти те, що не ви така одна.
Якщо зуби потрібно видаляти через карієс чи запалення, то не затягуйте, бо може погано повпливати на кісткову тканину, що ускладнить імплантацію.
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
А ви носили зїмні? Я розмовляла з людьми. Це триндець. + виглядає жахливо. Та і інші зуби портяться, бо навантаження. Отак будуть один за одним виривати :( і запалення зі вставними також постійно будуть, у більшості є, ясна запалюються, натирають.
Ні, якщо грамотно зроблено відбиток і сам протез, то нічого не натирає.
Некомильфо• 1 час назад
Люди вы что странные??? Врачи это обычные люди и у них вечно кривые руки и тд.
Пойди найди ещё хорошего врача
Гірчинка• 31 минуту назад
А почему мост не поставите? Я ставила на 4 верхних зуба, всё ок. Мне 34.
Стефанія• 21 минуту назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вони не такі довговічні як рекламують
Лет на 10 хватит (корейские), ну а дальше менять придется
Конотопська відьма• 8 минут назад
Ответ дляРаботать надо
Ми довіряєм лікарям. І не завжди розбираємося у тонкощах лікування, щоб самим потім зробити якісь висновки.
Тож якщо лікар забув у зубі інструмент, то хто винен? Пацієнт? Що не нанагадав перевірити чи рентген зробити після лікування?
Чи, наприклад, після видалення зубу з гнойним флюсом не призначив антибіотик? Теж винен пацієнт? Що не перепитав за антібіотік?
Чому ви лікуєтеся всеодно де ?
Тобто, коли обирається авто чи тепле пальто, то 100 раз перевіряєте куди йдете і що купуєте. А коли власне здоров´я , то вам хтось винний ?
Ви розумієте, що звинувачуєте інших !!!!
Де в цьому списку ви сама ?
Конотопська відьма• 7 минут назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Работать надо• 2 минуты назад
Ответ дляКонотопська відьма
Чому ви лікуєтеся всеодно де ?
Де в цьому списку ви сама ?
1 Приклад. У вас флюс і треба щось робити. Ви ж рвати зуб йдете до хірурга, не до ортодонта чи терапевта?
2 Приклал. Лікар у якого ви лікували зуби 3 роки з початком вйни виїхав з України. Вам теж за нею в Голандію? Чи все ж шукати в місті ще когось по відкукам. Ну ось знайшли, пішли . А вам не сподобався лікар, бо те що можно зробити за 2 візити розтянув 3-4.
Приклад 3. Зараз я вже виїхала з міста, яке щоденно під ударами. То мені кинути роботу, приїхати в місто і ходити до лікаря лікувати зуби?
Якась дивна логіка у вас!!! Спустіться вже на землю, є війна, логістика, людський фактор і фінанси в тому числі.