Мальовнича даль• 22 декабря 2025

Кіста куприка, видалення

Хто робив дітям операцію і може порадити лікарню-лікаря з власного досвіду .Обираю між Охматдитом і 1, але може ще десь роблять .Ну і розкажіть як пройшла операція і відновлення ,коли дитина могла вставати і ходити .Київ
палка-копалка• 22 декабря 2025
мне делали, давно, лет 30 назад. местный наркоз. неприятно. вставала и ходила сразу
автор Мальовнича даль • 22 декабря 2025
Ответ дляпалка-копалка
як під місцевим ? може просто вскрили і чистили ,бо то ж видалення складне .Нам пояснили що 2 етапи існують ,в перший прибирають гній і запалення а через два місяці видаляють і вже складана операція з місцевим наркозом і тривалим лікуванням .Сидіти не можна місяць
палка-копалка• 23 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Я дочекалась поки в мене не пішла температура та почало нудити. Вночі батьки викликали швидку і так, в лікарні чистили під місцевим наркозом. Мабуть з тиждень була в стаціонарі. А потім черед деякий час я підійшла в поліклініку і хірург, як він мені пояснив, ’відкрив отвір’ щоб кіста більше ніколи не утворилась на куприку. Більш того, коли він це робив, я навіть не лягала на кушетку, стояла і все тривало мабуть хвилину. Але це було в 1989 році, можливо зараз все по іншому. Бажаю вам скоріше пройти через це і бути здоровими)
автор Мальовнича даль • 23 декабря 2025
Ответ дляпалка-копалка
дякую ,якщо не видалити повністю ,то можуть бути рецидиви і якщо з гноєм знову ,то ризик сепсису кажуть (