ТочноБудет• 1 час назад
Тимчасові права, є питання, якщо більше 3 адмінпорушень
Питання, якщо це не злісні адмінпорушення (порушення правил зупинки і стоянки)- це також враховується в 3 адмінпорушення за перші 2 роки керування після отримання прав і не дає права обміну?
Чи не заберуть права після третього незначного порушення?
Через 2 роки знов йти до автошколи, і проходити 40 годин практики?
Цікавить відповідь з власного досвіду, а не з гугла.
В гости звали?• 1 час назад
Можете їздити по тимчасовим до кінця військового стану навіть з порушеннями, але якщо є 3 порушення будь які, то перездача обов´язково і теорія і практика.
ТочноБудет
• 1 час назад
Ответ дляВ гости звали?
Пересдача зрозуміло, але чи необхідно знову проходити 40 годин практики в автошколі?
котопёс• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Ні, перездача, а не 40 годин
В гости звали?• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Наскільки я знаю, то ні, тільки перездача, але в мене не було жодного штрафу, тому з власного досвіду не підкажу.
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
нет, не нужно, просто пересдача
Регионщица• 1 час назад
От цікаве питання. А після перездачі знов тимчасові права на 2 роки чи вже постійні?