Фуліганка• 07 января в 15:06

Скільки платити няні?

Обов´язки: наявність свого авто, забрати дітей зі школи ( в різний час), іноді завести зранку, приготувати їм перекус після школи, відвезти на заняття, розвести в різні місця, привезти додому, розігріти їжу ( яку приготувала мама), контролювати виконання д/з, чекати поки хтось з батьків прийде додому (18:30-20:00).
Котики-муркотики• 07 января в 15:33
Ответ дляЕдиная страна!
Машина то настільки окрема тема, що автору краще купити авто і шукати няню з водійським посвідченням
Автору дешевле бросить работу и самой заниматься своими детьми
автор Фуліганка • 07 января в 15:34
Ответ дляЕдиная страна!
Пропонуйте якусь суму в день.
І дивіться на відгуки, на реакцію кандидаток.
Хочу визначитися з нормальною сумою, щоб довго не шукати, але і щоб не платити зверху ринку
Ку ка ку ка ку• 07 января в 15:34
Ответ дляУдачная
Вы какая то не очень умная, если не понимаете. Я ж а it не ищу работу, а цифра нужна для понимания , с каким доходом человек платит няне 1000 $
Тоді б спитали б, який % від доходу йде на оплату послуг няні. Розумні і виховані люди не задають в лоб питання ´´яка у тебе зарплата?´´
Я б на таке питання рідній мамі не відповіла.
KaterionOK• 07 января в 15:34
Автор, у мене була така няня з автомобілем. Ми обидві жили у Вишгородському р-ні, вона до мене приїздила. Зараз за таку роботу платять 200-250 грн. за годину плюс бензин. Бажано няню шукати поближче до будинку
І да, зранку няня завжди була занята в спортзалі і робочий день у неї був структурований і зрозумілий
автор Фуліганка • 07 января в 15:35
Ответ дляЛасковая_львица
Автор, я навіть не буду питати, скільки ви збираєтесь платити цій казковій Мері Поппінс. мені цікаво, чи збираєтесь ви їй компенсувати паливо?
Звісно ж, що збираюсь, це і так зрозуміло. Я витрачаю на це 5-6 тис.грн в місяць.
Вишнёвая Леди• 07 января в 15:35
Ви усвідомлюєте, що це фактично зайнятість людині з 7 ранку до 10 вечора? Ще й зі своїм авто. Дорого буде коштувати. Та ще й складно знайти бажаючих.
автор Фуліганка • 07 января в 15:35
Ответ дляЛика-прилипка
А школьник этого сам не в состоянии сделать?
Ні, бо він буде в школі в цей час.
Кидаю курити• 07 января в 15:36
Ответ дляФуліганка
Жодного разу не робила за 5 років хімчистку ні я, ні чоловік, салон в мене взагалі білий. Діти ж не немовлята
Да, бачила я такі авто на авторіа: в обʼяві пишуть доглянута, а всередині свинарник
автор Фуліганка • 07 января в 15:36
Ответ дляТворю чудеса
Тобто вона повинна бути у вільному вам доступі орієнтовно з 7:30 до 20:00?
Ну, мінімально 500 грн в день + заправка авто.
Ні, з 12:30- 13:30 до 18:30, 20:00 - це форсмажор
автор Фуліганка • 07 января в 15:37
Ответ дляУдачная
Какая то вы зашоренная, в чем проблема под анонимом написать ?
Нетвктовно такі питання задавати
Ку ка ку ка ку• 07 января в 15:37
Ответ дляФуліганка
Авторе, тема про вартість послуг няні на порадниці, це завжди жесть і космос.

У вас нюанс, що за містом і треба їздити на авто. Думаю, 60 тис + паливо.
Але цікаве питання з амортизацією. Не знаю, як би я це оцінювала
Кидаю курити• 07 января в 15:37
Ответ дляФуліганка
В агенства зверталися?
автор Фуліганка • 07 января в 15:38
Ответ дляЕдиная страна!
З життя
В ковід компанія-роботодавець організувала розвозку. Кого на таксі возили, а хтось їздив своїм авто і підвозив колег (компанія оплачувала це)
І регулярно траплялись трабли саме з власним транспортом.
Неможливо на 100% на нього розраховувати, тому що членам сім´ї воно також треба
Тоді така няня і не підходить з самого початку.
Единая страна!• 07 января в 15:38
Ответ дляФуліганка
Ви ще знайдіть у себе той ринок нянь з власними автівками.
Кидаю курити• 07 января в 15:39
Ответ дляФуліганка
Ні, бо він буде в школі в цей час.
Няня повинна після школи приїхати додому, щоб помити яблука і потім повернутися в школу, щоб забрати дітей?
Единая страна!• 07 января в 15:40
Ответ дляФуліганка
Яка така?
У якої є сім´я з власним життям і потребами?
ТАЗератти• 07 января в 15:40
Ответ дляKaterionOK
це мінімум 250 грн. за 8 часовий робочий день і 20 днів робочих 40 тис.на місяць. але я б не пішла на таку роботу. бо це собача робота.+ вічні хвороби які діти таскають зі школи.
автор Фуліганка • 07 января в 15:41
Ответ дляКотики-муркотики
Контролировать д/з это почти репетитор, помыть за детьми посуду, развлекать пока не пришли родители, та тут на каждый пункт подпункт
Про машину вообще молчу, отдельная тема
Посуд навіщо мити, контролювати уроки - це щоб сиділи робили уроки, а не газети і телевізор.
Фісташкова кава• 07 января в 15:41
60 тис + бензин за машину
автор Фуліганка • 07 января в 15:42
Ответ дляКидаю курити
В старпості графік взагалі не чіткий - 2 години ввечері плаваючі, підстрахування під розклад уроків дітей. І ще при цьому можливо доведеться вранці міняти свої плани і терміново везти дітей в школу.
Відрядження не термінові, вони за тиждень плануються
автор Фуліганка • 07 января в 15:42
Ответ дляКотики-муркотики
Недешевше
ТАЗератти• 07 января в 15:42
Ответ дляСкляна миша
О чорнорота україномовна рот відкрила. Українкою вас називати не хочеться
Удалено администрацией...
БЦАшка• 07 января в 15:43
Ответ дляФуліганка
Локація - село, возити за 20 км в місто.
200 грн в час
автор Фуліганка • 07 января в 15:43
Ответ дляKaterionOK
Мені вона з обіду і потрібна
Пацака-задирака• 07 января в 15:43
Ответ дляФуліганка
Їжу не треба готувати, читайте уважно.
А что дети будут есть в 18:00?+-
автор Фуліганка • 07 января в 15:44
Ответ дляВишнёвая Леди
З 12-13 години зайнятість
Шотуткоїться?• 07 января в 15:44
Жінки з власним авто, на якому безпечно возити дітей ( автор має розуміти що китайські міні це загроза життя тих дітей) наряд чи шукають роботу няні. А якщо такі є - то це вже певний рівень і такі зп як 50 тис вони не розглядають. Ми платили 40 тис за подібну роботу але возив наш водій на нашому авто.
Пацака-задирака• 07 января в 15:44
Если у человека уже есть тачка,он не будет работать за копейки. это точно
Заліковий троль• 07 января в 15:44
Ответ дляФуліганка
З чого ви це взяли?
Ви трохи нервова і не зовсім адекватна, або просто троль і народ тут провокуєте.
Нормальна людина повинна розуміти скільки коштує юзати чуже авто щодня і скільки коштує повний догляд за двома дітьми. Це коштує 60 тис +-
автор Фуліганка • 07 января в 15:45
Ответ дляКидаю курити
В мене не така, діти вже виросли,