Админко• 22 декабря 2025
Знаете почему европейцы счастливее?
У них есть отец.
Ракета Ариана• 23 декабря 2025
Ответ дляМайор Медуза
Я не знаю чому ви думаєте що європейці нібито щасливіші.
Так, вони більш усміхнені, легше йдуть на конктакт, залюбки допоможуть.
Але це взагалі ніц не означає - це просто їх базова комплектація, бо такі алгоритими вбито з дитинства.
Але при цьому порівняйте кількість самогубців, людей на АД, бажання народжувати - і Європа навряд чи буде в перших рядах.
Посмотрите на количество суицидов на душу населения. В топ 25 - 5 стран Европы (Рашка, Украина, Литва, Беларусь, Латвия). Все - пост Совок.
Ни одной страны Западной Европы в топ-50. Еще вопросы?