Забрала і не сказала• 22 декабря 2025
Как думаете, спокойно будет в Киеве до нг?
Или будут кошмарить? Может кто-то по опыту прошлых лет подскажет
Забрала і не сказала
• 22 декабря 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Так отож! Зараз вам відящіє з розсилками від Сирського понарозказують)
Живіть спокійно, поки тривоги немає.
Готуйтеся до Різдва та Нового року, поки не обстрілюють.
Буде обстріл, будемо переживати, боятися і ховатися. А допоки - жити і радіти! А не нагнітати та псувати настрій безглуздими очікуваннями.
Ви краще скажіть, моркву в олів´є додаєте чи ні? А цибулю?
Живіть спокійно, поки тривоги немає.
Додаю, а цибулю нет
Научительница• 22 декабря 2025
Чула якісь передбачення, що з 28.12. по 5.01. будуть обстріли(((( Дай Бог,щоб це була неправда
Знаю бакси• 22 декабря 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Додаю, а цибулю нет
О, а м´ясо яке берете - курка, язик, ковбаса? Майонез - домашній чи магазинний?
До речі, який майонез брати, шановні господині? Сама не робитиму.
Знаю бакси• 22 декабря 2025
Ответ дляНаучительница
Слухайте, ну нашо ви лізете зі своїми обстрілами?! Ми тільки но розговорилися на тему олів´є!
Забрала і не сказала
• 22 декабря 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Вы любите страусов?
Забрала і не сказала
• 22 декабря 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Заговариваете, такого контролёра как я не получится)
Знаю бакси• 22 декабря 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вы любите страусов?
Нє, не знаю, не їла.
А ви олів´є зі страусятиною готуєте? Вау!
Зоркая Зорро• 22 декабря 2025
Іде похолодання, можуть ляпнути по розподільчих станціях, а можуть і по тец ’привітати’. А можуть і не бити поки по центру. Ніхто насправді не знає, як показує приклад Одеси.
До речі, а що ж ’відящіє’ не попередили жителів півдня, що світла тижнями не буде?
Поки готуюсь до свят, а там видно буде
Знаю бакси• 22 декабря 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Поки готуюсь до свят, а там видно буде
Не попередили. Око замулялося) або розсилка не прийшла))
Научительница• 23 декабря 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Так тема про олів´є і іншій темі))))
Знаю бакси• 23 декабря 2025
Ответ дляНаучительница
Так тема про олів´є і іншій темі))))
Тема олів´є зараз скрізь, ви шо!?))
Ламборджини• 23 декабря 2025
Ответ дляШвендяю містами
Спитала чоловіка: каже поки не було.
Вряд ли ваш муж работает на острове и получает информацию там
Ламборджини• 23 декабря 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Когда пришла, сегодня? В пятницу тоже писали готовьтесь Киев, но пронесло
Ну как? Проверили написанное?