Нічого вдягти• вчера в 20:36

Чи може допомогти психіатр?

Всім добрий вечір, тема серйозна, тому прошу триндичих вийти з чату. Син, 23 роки. Ми з ним дуже близькі. Вже кілька разів була подібна розмова, але до якогось рішення ми так і не прийшли. Каже я не бачу сенсу в житті, все життя треба боротися, щось досягати, весь час обмеження. Я не хочу такого життя і не хочу жити взагалі. Це на фоні умовно повного благополуччя. Є дівчина, з якою живе рік, стосункам шість років загалом. Є спеціальність, непогана, технічна. Є робота, є де жити. Каже- я не можу сам наважитися піти з життя, але жити не хочу. Зараз є гарний момент піти добровольцем і тоді питання уходу з життя буде вирішено само по собі. Це може бути ознакою депресії? Якщо чесно, я сама зверталася з подібним станом два роки тому до психіатричної допомоги, були призначені АД, приймала рік. Мені допомогло. Але ж мені 47. Чи може бути депресія у молодоі людини ? Я запропонувала звернутися до психіатра і цього разу він погодився, бо кілька разів коли пропонувала, то він відмовлявся. Чи були у вас звернення дітей до таких спеціалістів і чи допомогли ім? Поговоріть зі мною, мені дуже важко, бо нестерпно боляче чути такі речі від єдиної рідноі людини
постою_послушаю• вчера в 21:13
Ответ дляНічого вдягти
Він взагалі дуже сильний характером, нічого не боіться, мало показує емоціі. Але сьогодні сказав - я не вивожу взагалі. І навіть погодився до лікаря піти, до цього мабуть думав що зможе сам(
Идите срочно. Всё будет хорошо. Он осознает проблему, а это залог успешной терапии. Пусть вам помогает Бог, вы очень хорошая мама
автор Нічого вдягти • вчера в 21:13
Ответ дляСтатус Ква
Автор, (*****тут матюк) яка дитина в 23 роки?
Це вже чоловік, звичайно, що може бути депресія. Звертайтесь до психіатра, не гайте час
Та ви невірно зрозуміли. Я не вважаю його дитиною, ви що? Але я так назвала - в кого в дітей була депресія, ну а як ще сказати? Якщо вони все одно для нас діти, хоч і дорослі вже
Статус Ква• вчера в 21:16
Ответ дляНічого вдягти
Ні, вибачте, це мене занесло. Прочила розділ ’діти’, далі ваш опис теми і сама додумала, що ви про нього, як про дитину.
До лікаря йдіть, щось не так, іти до іншого, але точно не чекати, що саме пройде.
автор Нічого вдягти • вчера в 21:16
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую, вже знайшла контакти лікаря, до якого зверталася сама, завтра запишу його. І мабуть мені хотілося би піти з ним, можливо хоча на початку розмови, адже про суіцідальні думки він може і промовчати( от не знаю як правильно вчинити...
Статус Ква• вчера в 21:17
Ответ дляНічого вдягти
Не йдіть з ним.
автор Нічого вдягти • вчера в 21:18
Ответ дляСтатус Ква
Не йдіть з ним.
Не йти? А як? Він мабуть і половини того не скаже, що мені казав( може зайти спочатку я на пару хвилин, а потім вже він?
Статус Ква• вчера в 21:21
Ответ дляНічого вдягти
Хай не каже, що це змінить?
Якщо ви зайдете з таким дорослим сином, це, як на мене трохи мінус.
Хай він сам вирішує, що говорити і як відповідати
автор Нічого вдягти • вчера в 21:23
Ответ дляСтатус Ква
Хай не каже, що це змінить?
Добре, я мабуть пораджуся з ним. І зробимо так як він захоче сам. Чесно, мені пофіг що подумає лікар. Та і вона зрозуміє, що він сам дорослий, і сам хоче допомоги звісно