Перекус беру завжди• 2 часа назад
Що будете дарувати на свято дівчатам 11-13 років?
Вибачте, теми з такою віковою категорією не знайшла.
Лепешечка• 2 часа назад
милые штучки. для волос, масочки для лица, косметику, розовую тарелочку со снежинками, смешные носочки, грейка для рук в виде лисички.
девочки любят чушь.
Сладкий лимончик• 2 часа назад
пижаму, мист и лосьон для тела VS, органайзер для косметики и серебряный браслет
Твоя космішна• 2 часа назад
Ответ дляЖонДуан
Купила доньці електрогітару.
Я прочитала електросигару
Думаю, ничего себе мама
Гитара это классно
Думаю, ничего себе мама
Гитара это классно
Перекус беру завжди
• 2 часа назад
Ответ дляСладкий лимончик
О, у нас майже ідентично на Миколая було і тепер не знає, що хоче))
ЖонДуан• 2 часа назад
Ответ дляТвоя космішна
Я прочитала електросигару
Думаю, ничего себе мама
Гитара это классно
Думаю, ничего себе мама
Гитара это классно
🤣 Вона грає на класичній і давно хотіла електрогітару.
Чемодан-Вокзал-Майами• 2 часа назад
Украшения, свечки ароматические, набор бисера, лего Венздей, бижутерию, картину по номерам
Прагматик флегма• 2 часа назад
Ответ дляЖонДуан
У моей уже их несколько разных, это ппц 🥲
Ms. Скромность• 2 часа назад
Замовила те що їй потрібно і що вона хотіла.
Столик, пушистий коврик, чашка, чохол на телефон, вазу , набір білизни, байку.
Ніби все
Гомосноб• 2 часа назад
адвент календар Tonymoly, новий парфум від Соль Діджанейро, парфум від Сабріни Карпентнер, книгу з постером про неї, блиск для губ який хотіла, солодощі, кульки Mini Brands (Spa та food), фотоапарат типу палароід, графічний планшет, нарядну сукню, м´яку іграшку, слайми і інші дрібниці. Майже все це хотіла, 11 років.
Прагматик флегма• 2 часа назад
Ответ дляЖонДуан
Чому?
Ну это все добро хранить. Подставка занимает с гитарами немало места.А примочки еще всякие. А усилитель.
ЖонДуан• 2 часа назад
Ответ дляПрагматик флегма
Я вже злякалась що гучно дуже..це не лякає.
Все буде• 2 часа назад
Адідас теплий, косметика та ще щось для малювання чи ліпки. Це наше захоплення та хобі