Вы уже в курсе что из села сумской области вывезли людей в Россию? Ну как я поняла они отказались эвакуироваться в Украину, и пришла Россия и вывезла их.
В соцсетях уже некоторые их называют ждунами, кто-то пишет что они не виноваты а вы как считаете?
КаРаКаТиЦа• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Приняли дозу солнцеликой потужности?
Хто, ви?
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Тримайтеся! З такими як ви, тільки і переможемо!!! Ви кращі з кращих!!!!😆
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Не за Будка• 1 час назад
Боже, бідні наші люди))) Ворогу таке не побажаєш. Хай рятуються як можуть, аби вижили.
Жена аллигатора• 1 час назад
⚡️ У полоні не лише цивільні: Зеленський розповів про ситуацію в Грабовському на Сумщині
Президент повідомив, що в полоні перебувають не тільки цивільні мешканці, а й українські військові. За його словами, наразі відомо про 13 військовослужбовців, які також потрапили в полон.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Хто, ви?
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Переможемо уві сні
Ответ дляЖена аллигатора
А он все мотается по Европе как Наполеон
Жена аллигатора• 1 час назад
Ответ дляАдляВасЯникто
Так там еще и офицеры в плен попали. Вообщем темная история какая-то.
Тану на сонці• 45 минут назад
Колишнього чоловіка мати звідти родом. Я там була багато разів. Мальовниче село. Ще до 2014 року росіяни ходили пішки туди у магазини, це було вигідно обом сторонам. Місцеві бізнесмени непогано на цьому заробляли.
Людей жаль дуже. Що хочу сказати, там багато сімей, родичі яких жили по той бік. У когось діти там сім´ї створили, хтось ходив туди на роботу у сусіднє російське село. Можливо тому й не виїжджали, бо дітей в Україні немає. Але це не ждуни, це точно. Це прості люди.