Вы уже в курсе что из села сумской области вывезли людей в Россию? Ну как я поняла они отказались эвакуироваться в Украину, и пришла Россия и вывезла их.
В соцсетях уже некоторые их называют ждунами, кто-то пишет что они не виноваты а вы как считаете?
КаРаКаТиЦа• 22 декабря 2025
Ответ дляГрабля
Приняли дозу солнцеликой потужности?
Хто, ви?
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Тримайтеся! З такими як ви, тільки і переможемо!!! Ви кращі з кращих!!!!😆
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Не за Будка• 22 декабря 2025
Боже, бідні наші люди))) Ворогу таке не побажаєш. Хай рятуються як можуть, аби вижили.
Жена аллигатора• 22 декабря 2025
⚡️ У полоні не лише цивільні: Зеленський розповів про ситуацію в Грабовському на Сумщині
Президент повідомив, що в полоні перебувають не тільки цивільні мешканці, а й українські військові. За його словами, наразі відомо про 13 військовослужбовців, які також потрапили в полон.
Грабля• 22 декабря 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Хто, ви?
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Я в вас не сумнівалася!
У вас справжня потужна позиція!
Переможемо уві сні
Ответ дляЖена аллигатора
А он все мотается по Европе как Наполеон
Жена аллигатора• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Так там еще и офицеры в плен попали. Вообщем темная история какая-то.
Тану на сонці• 22 декабря 2025
Колишнього чоловіка мати звідти родом. Я там була багато разів. Мальовниче село. Ще до 2014 року росіяни ходили пішки туди у магазини, це було вигідно обом сторонам. Місцеві бізнесмени непогано на цьому заробляли.
Людей жаль дуже. Що хочу сказати, там багато сімей, родичі яких жили по той бік. У когось діти там сім´ї створили, хтось ходив туди на роботу у сусіднє російське село. Можливо тому й не виїжджали, бо дітей в Україні немає. Але це не ждуни, це точно. Це прості люди.
Шаманю второпях• 22 декабря 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Згодна.
Влада росії, яка напала.
Немає війни, немає біженців
Влада росії, яка напала.
Немає війни, немає біженців
А также дебильный Зеленский и еще более дебильный Сырский.В солдатики им играть на столе.Таких к людям нельзя.
Шаманю второпях• 22 декабря 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Людей жалко, які попали в м´ясорубку. Хай живуть і виживають де захочуть і зможуть.
А постановка питання взагалі .. прийшла росія - вивезла, потім повернулась Україна - підняла гвалт. А село по звітам під нашим контролем. Нічого не смущає?
Звиты наверх к Сырскому давно не отвечают действительности.
Шаманю второпях• 22 декабря 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Как жаль что сам Зеленский не там.Деньги на Росию шлет,а тут сказки дуракам рассказывает.