Кнопус• 08 декабря в 09:16

Як допомогти дитині, яка дуже переживає перед контрольними й не спить ночами?

Квітка папороті• 08 декабря в 09:18
В мене в класі були такі діти , які дуже переживали за результат . І дуже дуже плакали , якщо він був не задовільний .
А все через те , що батьки їх потім дуже сварили та карали .
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 декабря в 09:18
нужно сказать, что мы все равно тебя любим при любых раскладах.
что твое чувство ответственности очнеь хорошее.
Бавовна• 08 декабря в 09:18
Давать на ночь успокоительное\снотворное.
Kapitoshka7• 08 декабря в 09:19
Допомога психіатра потрібна батькам. Треба працювати на результат, а не на оцінку.
Пез Году Неделя• 08 декабря в 09:20
Ответ дляКвітка папороті
Або самі хвилювалися, показували своє розчарування і незадоволення.
Пез Году Неделя• 08 декабря в 09:20
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
І не лише казати, але й показувати.
к.Буланова• 08 декабря в 09:20
Вы себе помогите, а ребенка так гнобить за оценки не надо, у меня в классе была девочка ее брат старший бил, а мама сидела молчала, папа рано умер и тот героем себя чувствовал….
Пез Году Неделя• 08 декабря в 09:21
Ответ дляKapitoshka7
Як оцінити результат без оцінки?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 декабря в 09:21
Ответ дляПез Году Неделя
І не лише казати, але й показувати.
вы правы
Kapitoshka7• 08 декабря в 09:24
Ответ дляБавовна
Щоб з кінцями тупила дитина. Седативні препарати ще більше мозок пригальмовують. Я б вкрай не рекомендувала. Я таке колись бачила. Зомбіленд в реалі і на виході повний нуль. То і так би хоч трійку, а то так вчив, що отримав перездачу.
Сиджу тихенько• 08 декабря в 09:21
Научить пох*уизму) наш школьный двоечник 2 сто и кафе держит😃
забиякина• 08 декабря в 09:21
А почему ребёнок решил, что об этом стоит переживать? На основе какого опыта он переживает?
Плету интриги• 08 декабря в 09:24
Я давала синові Нервохеель таблетки, гомеопатичний препарат, рекомендований для застосування дітям віком від 6 років. Йому допомагало.
Kapitoshka7• 08 декабря в 09:24
Ответ дляПез Году Неделя
Як оцінити результат без оцінки?
Задайте декілька питань дитині, якщо вона знає, орієнтується, не хвилюється, значить є толк. А все інше, то нюанси. Звичайно є учителі які підбурюють дітей щоб у них сумніви недосконалості виникали, але це треба в корені зрізати. Я б дитині чітко пояснила для чого вона ходить в школу, що від неї вимагається, що можна робити, а що ні, і як вчитися.
Дай подивлюся• 08 декабря в 09:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ох, це гіпервідповідальність. Для роботодавців це добре, але самій людині з таким важко 😔
КинДза• 08 декабря в 09:25
Ответ дляСиджу тихенько
Класика жанру і відмінник ходить в дирявому взутті.
Пез Году Неделя• 08 декабря в 09:25
Ответ дляKapitoshka7
Ви можете задати дитині питання з фізики 10 класу і оцінити наскільки вона орієнтується?
Дрібка щастя• 08 декабря в 09:27
Присмотритесь внимательнее. Я бы выделила тут- не спит ночами. Попробуйте ночь не прспать, я посмотрю, как Вас не накроет тревожность. Когда ребенок страдает безсонницей- отсюда и все остальное, контрольные- это ширма для повышенной тревожности. Они вообще в паре идут генерализированное тревожное расстройство( гтр), и на его фоне безсонница.
Путающаяся• 08 декабря в 09:26
Не сварити дитину. Це тільки з подачі батьків, що оцінки дуже важливі. Крім нервового виснаження це нісого не дасть((
КинДза• 08 декабря в 09:26
Ответ длязабиякина
Тому що мама сказала а що в того, а що в того, ну і добре, що не отримав відмінно, це теж норм. А треба казати відбув і слава богу🤣🙈
Хвильоватиша• 08 декабря в 09:27
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Моим родителям, если так назвать, было пофиг, в школу собрали и вперёд...
КинДза• 08 декабря в 09:27
Ответ дляДай подивлюся
Як показує практика роботавці люблять теж таких собі, тупеньких, щоб багато не вникали у все.
забиякина• 08 декабря в 09:28
Ответ дляПез Году Неделя
А Вы нет? По всем предметам есть учебники. Вы не умеете вопросы читать после параграфа?
Kapitoshka7• 08 декабря в 09:28
Ответ дляПез Году Неделя
Я можу все
Kapitoshka7• 08 декабря в 09:30
Ответ дляХвильоватиша
Мої взагалі ніколи не розуміли логіки для чого я стільки вчуся і читаю🤣 і тепер ще й дорікають. Ми тобі казали що це все херня.
So_so• 08 декабря в 09:30
Может мама тревожная у этого ребенка? Не обязательно родители ругают за оценки. Есть категория тревожных матерей, очень неуверенных в себе и это передается ребенку. Они как раз могут говорить, что оценки не важны, не волнуйся, но ребенок не воспринимает эти слова серьезно.
Добротная• 08 декабря в 09:31
Як зробити так, щоб дитина хоч іноді хвилювалась....
Дрібка щастя• 08 декабря в 09:31
Почему все тут винят маму? Не только тут, но и в жизни,? Кто сказал, что мама требует оценки? Дети живут во время войны, с ракетами, тревогами и смертями. Взрослые пишут слезливые посты в соцсетях, что они не выдерживают больше, а детям думаете норм? Тревожников среди детей сейчас очень много. Просто лети не умеют это понять,и об этом сказать.
Kapitoshka7• 08 декабря в 09:32
Ответ дляДобротная
Заберіть у неї планшет
Фокус-Покус• 08 декабря в 09:33
Ответ дляПез Году Неделя
Я не автор, але прочитавши параграф можу задати питання по ньому і зрозуміти, чи орієнтується дитина. До речі, так і перевіряю рандомно деякі предмети. Не тільки фізику, а і історію, біологію, навіть літератури .Правда поки 9 клас. Ось геометрія складніше, бо потребує трохи більше часу , бо все таки вже забула теореми.