Радостина• сегодня в 11:05

Порадьте дораму.

Дівчата, нещодавно відкрила для себе фільми дорами. Дуже подобаються костюми і картинка, але часто розчаровує фінал.
Я дивлюся, аби просто відпочити. Як красиву казочку. А пару дораму підсунули мені дуже невизначений фінал. Хочеться класичного хеппі енду.
Єдина дорама, яка точно попала в мій запит: Не той паланкін. Той наречений.
Там і костюми, і картинка, і фінал... Ще й герої відносно адекватні.
Може зможете порадити щось на кшталт цієї дорами?
Грибной_Дождик• сегодня в 11:07
’Шеф-повар тирана’ смотрели?
автор Радостина • сегодня в 11:09
Ответ дляГрибной_Дождик
’Шеф-повар тирана’ смотрели?
Ні. Я дуже мало їх дивилася. Почала із Світлий попіл луни. З таким захватом дивилася, а потім кінець розчарував. Тому обираю дуже обережно.
Є сенс подивитися? Фінал щасливий?
Зоряний Шлях• сегодня в 11:15
Я дивилась Секретарка Кім по тету, корейський серіал. Він багатий, вона попелюшка) Може то і не по вашому запиту, але мені норм
Директриссимо• сегодня в 11:20
Золотая ложка, Игра смерти ( И Дже скоро умрешь)
автор Радостина • сегодня в 11:21
Ответ дляЗоряний Шлях
Дякую. Принаймні зверну увагу.
Люблю ВалЄру• сегодня в 11:21
Затерянная гробница: Перезагрузка (2020)
Давно без алко• сегодня в 11:53
То ви вирішили по китайським халатним дорамам пройтися. У них поділ на історичні, казкові та сучасні. А ще мінікі). Китай любить мінорні кінцівки, без зеппв енду. Особливо оці всі про демонів, фей)
Корейські в цьому плані кращі. У них більше з хеппі ендом.
По вашому запиту - Алхімію душ раджу. Стосовно китайський треба подумати, що там є хітове і з зеппв ендом із казок. Бо я більше по сучасним та історичним
Давно без алко• сегодня в 11:55
Зараз просто мега хіт - Кохання на бірюзовій землі. Не історичний. Але просто бомба)
Грибной_Дождик• сегодня в 12:09
Ответ дляРадостина
Є сенс подивитися? Фінал щасливий?
Не буду спойлерить, но финал хороший. Всего 12 серий, интересно.
Одні думки• сегодня в 12:17
https://doramy.club/46413-idealnaya-para.html
Черговий по кухні• сегодня в 12:47
Автор, щиро раджу Пурпурові серця Корьо, це історична мелодрама про переселенку з нашого часу, дуже гарно знята, і наплачетесь і насмієтесь.
Ще Королева Чорін, як чоловік з нашого часу потрапив в жіноче тіло, теж історична, гарно знята, але більш комедійна дорама.
Якщо хочете драму про дуже багате життя, то раджу Пентхаус, там і зради, і любов, і вбивство з розслідуванням. І дорого-багато.
Грибной_Дождик• сегодня в 12:55
Ответ дляЧерговий по кухні
Обе дорамы шикарные, мои любимые. Но у автора запрос на хеппи энд, если вы понимаете о чем я) Так что да, Королева Чорин плюсую, но Алые сердца ей не подойдут.
Сусідка знизу• сегодня в 14:41
Ответ дляГрибной_Дождик
’Шеф-повар тирана’ смотрели?
Но там с костюмами не очень
Сусідка знизу• сегодня в 14:43
Берите любую китайскую дораму.
Из очень красивых ’процветание’
Сейчас ’книгу грез’ Смотрю, красиво, по сюжету там немного деконструкция жанра, но хеппи енд есть
Ещё ’пленник красоты’
автор Радостина • сегодня в 14:52
Ответ дляДавно без алко
Я їх, якщо чесно, не розрізняю поки. Пару разів велася на картинку обкладинки. Сідала дивитися і розчаровувалася кінцівкою.
Але хочу повторити досвід перегляду на кшталт Паланкіну. Я три вечора перебувала в нірвані і мені було пофіг на всі тривоги.
Вчора, от, коли знов попередили про обстріл можливий, подивилася Мій щасливий шлюб. Але він скомканий якийсь. Потім почитала, що це, взагалі, аніме і там кілька сезонів. А зробили фільм.
Мені не принципово Китай. Просто хочу щось красиве і оптимістичне )))
автор Радостина • сегодня в 14:54
Ответ дляГрибной_Дождик
Так. Хочу саме щось таке, що б, після перегляду, залишилося відчуття позитиву. Мені тривог і печалі і в буденному житті вистачає.
Хочу, хоч на пару годин вдень, зануритися в іншу реальність, де я точно буду знати, що все буде добре.
Давно без алко• сегодня в 15:00
Ответ дляРадостина
Тоді Алхімію душ почніть дивитися. А я зараз пробіжуся по рейтингам/акторам і щось вам знайду красиве - оптимістичне)
Із сучасних про красиве кохання китайське: Люблю тебе, люблю твій голос, Ти- моя слава, Любов під час сніжної бурі, Легка посмішка підкорює світ, Солодка любов, Скрита любов, Заводіла та принцеса
Корейські: Гоблін або Токкеби, Аварійна посадка любві, Король землі, Король- вічний монарх, Ти -моя Венера, Мій демон, Наречена бога води.
Це 100% про красиву любов з красивими акторам
Давно без алко• сегодня в 15:02
Ответ дляРадостина
Королева Чхорін прикольна. Позитивна. Пурпурові серця класна, але кінець так собі. Відкритий фінал. То не ваш запит)
Давно без алко• сегодня в 15:05
По вашому запросу Три життя, три світла: Десять миль персикових квітів- це перше, що я подумала. Інше зараз подивлюсь
Давно без алко• сегодня в 15:22
Історія палаца Куньнін, Підношення солоної риби мвйстру- це свіжак топчик останніх місяців. Дуже хвалять, рейтинги високі, Чень Фей Юй красунчик))))