Пукимончиг• 23 декабря 2025
Вы знаете лично женщин, которые рожают третьего ребенка, чтобы М не призвали?
Пукимончиг
• 23 декабря 2025
Ответ дляДевальвация
Как именно будут проверять?
Фіктивний шлюб у Могилеві-Подільському або як прикордонники викрили схему уникнення мобілізації
18 Червня, 2025 by Війна Місцеві новини
У Могилеві-Подільському прикордонники зупинили спробу незаконного перетину кордону, викривши фіктивне подружжя. 29-річний чоловік та його 47-річна “дружина” з інвалідністю намагалися виїхати з України, але їхня легенда про “велике кохання” швидко розсипалася під час перевірки.
Як повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України, значна різниця у віці одразу викликала підозру у прикордонників. Незважаючи на запевняння пари, що вік не перешкода для справжніх почуттів, подружжя плуталося у відповідях та не змогло детально розповісти історію свого знайомства.
18 Червня, 2025 by Війна Місцеві новини
Из Виа-гры• 23 декабря 2025
Так, знаю. Народили спеціально щоб виїхати. Через місяць після народження всі виїхали до Німеччини.
Ща как дам• 23 декабря 2025
Знаю. У родителей знакомые - семья. Их сын женился не по любви изначально. Теперь третьего ждёт.
Это ужас какой-то.
Пэрисхилтонша• 23 декабря 2025
Знаю і не одну. По тенденції скажу, що більшість таких пар одразу виїхала.
Бойцовская• 23 декабря 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні. Всі знайомі багатодітні були вже багатодітними на лютий 22 року.
так, колишнього керівника дружина народила третього через рік після війни, а як малий трохки окреп, вони виїхали закордон. Як тільки стало видно візуально, що воан вагітна, він і не приховував, що одразу за кордон, як можна буде. А на початку війни були від нього розмови, що класно тим, у кого дітей.
Невгамовна шахиня• 23 декабря 2025
Война закончится, мужу надоест этот детский сад, и бросит с тремя...у женщин ума нет вообще
Сегодня летела с отдыха в самолёте, так каждая вторая с тремя детьми потолками и грудничка , все для своих бабочек
Пукимончиг
• 23 декабря 2025
Ответ дляТам-тарарам
Да , знаю, уже родила и выехали , моя кума
Скільки років?
Бойцовская• 23 декабря 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Моя двоюрідні сестра.
Але вона хотіла демобілізації. Не вийшло
а чому не вийшло? Право ж є
Мадам Подлинник• 23 декабря 2025
Ответ дляБойцовская
а чому не вийшло? Право ж є
Не відпускають.
Право тільки на папері
Бойцовская• 23 декабря 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Не відпускають.
Право тільки на папері
знайомий так звільнявся, але він юрист, адвокат сам, добився по праву, десь місяць зайняло. Нехай наймають адвоката і вперед, це законне право, принаймні покищо
Мадам Подлинник• 23 декабря 2025
Ответ дляБойцовская
Та вже кругом писали, купа нервів,грошей, а нічого не змінилось.
Эта_Шикарна)• 23 декабря 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Скоро будет целое поколение никому ненужных «третьих детей»
Папин билет за границу
Эта_Шикарна)• 23 декабря 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Да, знаю
Жалко детей очень.
Они двоих не могли прокормить и одеть- нищета страшная. Теперь еще третьего родили
Жалко детей очень.
Тю, чего столько морд вам наставили
Лепешечка• 23 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
Так, син мачухи з дружиною зробили третього і поїхали.
Під час вагітності випустили?
Лепешечка• 23 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
35. Отношусь с пониманием. Это способ выбраться из конц лагеря
А в совку був не табір?
Тут надолго• 23 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Звісно, є такі.
І пофіг, що попередні двоє дітей штани одне за одним заношують до дирок і нічого, крім телевізора в свої 10 років не бачили...
Зайки, лужайки, склепали третього і все!!! всі їм винні!! пільги, субсидії, весь світ навколо них має крутитись, бо вони інфантильні дурники...
Ну у мене через день дитина з приватної школи приходить в рваних штанах на колінах.Я клею спец наклейки і вперед.Ви знали що є люди які не заморачуються над одягом?) Я взагалі купую собі речі дуже рідко бо мені норм і простіше в тому ходити що висить в шафі) По поводу всього іншого що ви написали, головне це любов.Часто діти щасливі а ви думаєте що 5те нещастя в сім´ї з´явилось.
Едимнаморе• 23 декабря 2025
Ответ дляЛепешечка
А в совку був не табір?
Табір. Все те саме. Це ненормально, що не можна виїхати закордон куди і коли хочеш, не можна мати валюту, торгувати і т.д.
После шести ни-ни• 23 декабря 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тю, чего столько морд вам наставили
Потому что для большинства - дети просто ресурс...
Бешене сарі• 23 декабря 2025
Вокруг все многодетные и у большинства уже старшим 18+ значит брони нет. Родила одна знакомая, но врядли ради брони, они и так могли это решить и все равно в Украине , просто в отпуск ездят всей семьей
Все до блиску• 24 декабря 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Моя двоюрідні сестра.
Почему не вышло?
Все до блиску• 24 декабря 2025
Ответ дляПукимончиг
Можете розповісти скільки їм років? Як ви до цього ставитесь?
А кому какое дело, зачем люди рожают детей?