Дівчатка, ви все знаєте, може комусь знайомі такі випадки та методи боротьби: мамі 73, сильно жаліється, що постійно кидає в піт і от, особливо, коли холодно-мороз боїться виходити на вулицю( Була вже у різних спеціалістів, кожен призначав своє та нічого суттєвого не змінилось. Щоб ви порадили?
ТочноБудет• 1 час назад
Авторе, свекрусі 67, окрім природнього клімаксу видалені все по жіночому. Тож вдвічі дивно було відчути припливи. Допоміг, як не дивно звичайнісінький комплекс вітамінів типу Менопейс
ТочноБудет• 1 час назад
Ну і якщо вже виключили серце, щз, авітаміноз, то психосоматіку ніхто не відміняв.
ТочноБудет• 49 минут назад
Ответ дляwolfhits@
Клас, бо я особисто теж великий прихильник розбору по психосоматиці. Підкажіть, будь ласка,, що по психосоматиці саме цей симптом може означати?
Та все насправді просто в літніх людей. Все через страх, що до них втрачають інтерес, страх старіння, страх самотності. І як наслідок неприязнь до себе. Але виключить для початку все ж проблеми з серцем, щз, хай зробить хоча б базовий чекап для літніх людей.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 33 минуты назад
Ответ дляФруктЕщеТот
ПМС
Больнэньке, да. Ну що поробиш, такі умови життя в Україні, не всі витримують
МеняАЖтрусит• только что
У моей свекрови оказался рак лёгких, в 70. После операции и зимний прошло. Она все думала климакс, опухоль нашли на ежегодной флюшке.