wolfhits@• 1 час назад

Щось типу приливів в 73 роки

Дівчатка, ви все знаєте, може комусь знайомі такі випадки та методи боротьби: мамі 73, сильно жаліється, що постійно кидає в піт і от, особливо, коли холодно-мороз боїться виходити на вулицю( Була вже у різних спеціалістів, кожен призначав своє та нічого суттєвого не змінилось. Щоб ви порадили?
Чекаю завтра• 1 час назад
А аналізи всі поздавали?
ФруктЕщеТот• 1 час назад
ПМС
Амбасадор щастя• 1 час назад
Гіпертиреозу немає? (щитовидка)
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Купите тёплую одежду
Сплюшка• 1 час назад
Цукор перевірте
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляФруктЕщеТот
ПМС
Боже як смішно
автор wolfhits@ • 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
А аналізи всі поздавали?
Так, і не один раз. Пропивала гормони курсами по 3 міс.+ вітаміни якісь, але змін, на жаль, немає.
автор wolfhits@ • 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Цукор перевірте
Цукор в проміжках норми
автор wolfhits@ • 1 час назад
Ответ дляФруктЕщеТот
Купите тёплую одежду
Як це їй допоможе не потіти? Щоб Ви зрозуміли, то в неї ці приливи і влітку, і взимку, і в інші пори року...
Приму в дар• 1 час назад
это может быть сердце
ТочноБудет• 1 час назад
Авторе, свекрусі 67, окрім природнього клімаксу видалені все по жіночому. Тож вдвічі дивно було відчути припливи. Допоміг, як не дивно звичайнісінький комплекс вітамінів типу Менопейс
автор wolfhits@ • 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
это может быть сердце
Як варіант
ТочноБудет• 1 час назад
Ну і якщо вже виключили серце, щз, авітаміноз, то психосоматіку ніхто не відміняв.
автор wolfhits@ • 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Дякую, зараз гляну🙏
автор wolfhits@ • 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Клас, бо я особисто теж великий прихильник розбору по психосоматиці. Підкажіть, будь ласка,, що по психосоматиці саме цей симптом може означати?
Крайня невістка• 1 час назад
Щитовидку перевіряли?
ТочноБудет• 49 минут назад
Ответ дляwolfhits@
Та все насправді просто в літніх людей. Все через страх, що до них втрачають інтерес, страх старіння, страх самотності. І як наслідок неприязнь до себе. Але виключить для початку все ж проблеми з серцем, щз, хай зробить хоча б базовий чекап для літніх людей.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 33 минуты назад
Ответ дляФруктЕщеТот
ПМС
Больнэньке, да. Ну що поробиш, такі умови життя в Україні, не всі витримують
МеняАЖтрусит• только что
У моей свекрови оказался рак лёгких, в 70. После операции и зимний прошло. Она все думала климакс, опухоль нашли на ежегодной флюшке.