Пишущаяся• 2 часа назад

Порядок в доме и 2+ ребенка в семье

Есть дошкольник и подростки. И реально беспорядки уже надоели. Подскажите лайфхаки как добиться порядка и чистоты и не драять нон стоп.
Стриптизерка• 2 часа назад
Дождаться, когда съедут
автор Пишущаяся • 2 часа назад
Ответ дляСтриптизерка
Дождаться, когда съедут
Лет 16? Учитывая дошкольницу?
сладкий_ноябрь• 2 часа назад
Чому ви прибираєте при наявності двох підлітків?
Це але можна без проблем їм делегувати
Медсестричка• 2 часа назад
Наймати клінінг за їх кишенькові гроші.
Голубец• 2 часа назад
Народжувати Ухилянтославу коли хочеш дитину, а не коли пісюнчика ховаєш.
автор Пишущаяся • 2 часа назад
Ответ дляГолубец
Я в 20 році народила.. А ви не вспіли чи що?
На паровозе• 1 час назад
Завести 2/3 кота и буквально через месяц, весь срач будет равномерно покрыт прекрасной шерстю. Станет красиво и уютно.
После шести ни-ни• 1 час назад
Нам норм, у нас свиНарния))) два дошкольника, две кошки. Чисто первые 5 минут после уборки, потом все валяется)
автор Пишущаяся • 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Детям норм. А взрослым? У старших ещё как то но младшая это трэш. Лего, замки, Лолы все это высыпается и в результате раз в неделю порядок на день и потом по новой.
Отжигающая• 1 час назад
Знаєте що, цінуйте сім´ю і життя. Якось вже є і буде. Я теж за це переживала. Що маю тепер. Син з чоловіком на війні, я одна в хаті. В хаті порядок, тільки кому він потрібен 😔. Цінуйте те що маєте і не бийте голови
БоХатая• 1 час назад
У мене постійно бардак, хоч я цілий день щось прибираю. Але малі діти встигають зробити гармидер в одній кімнаті поки я прибираю в другій. У старшого підлітка взагалі вічна помийка в кімнаті. Я злюся, дратуюся, а потім думаю, що не все так погано. Головне щоб не спалили хату
Ванна Тазиковна• 1 час назад
Ответ дляОтжигающая
Ой Ви праві, я теж постійно гавкаю за цей порядок, а сама навіть боюся представити, що донька виросте і поїде від нас, і буде в мене чисто, але дуже сумно, і розумію що треба якось боротися з собою і перестати гавкати.
А Вам терпіння, я дуже Вам співчуваю, бо більш за все в житті боюся самотності 😢